Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mam pytanie zastanawiam sie jaki telefon kupić do 750-800 zł myślałem nad Huawei P8 Lite czy jest to dobry telefon i czy opłaca się go kupic za 750 zł? Jeżeli nie jest to zbyt dobrym wyborem prosze o uzasadnienie i najlepiej polecenia innego telefonu. :)

INFORMACJE:

- chciałbym kupić za 750-800

- zamieżam kupic na allegro

- obojętnie czy używany czy nówka choć jeżeli będzie uzywany żeby nie był aż tak w złym stanie

- 5 cali minimum może być więcej

- android

- troche muzyki, oglądanie filmów, robienie zdjęc, gier, i przeglądanie internetu :)

- żeby jako tako gry działały sprawnie zdjęcia dość w miarę dobre, żeby filmy działały na telefonie i dość głośna muzka

Link to post
Share on other sites

Proponuję rozważyć ofertę Elephone i Ecoo. Jeśli zdecydujesz się na samodzielny zakup to P8000, P7000 lub najlepiej M2 (w promocji w każdą środę na stronie producenta). Bardzo dobre specyfikacje: ekran 1920*1080 FHD 5'5", 3GB RAM, 16ROM, CPU 64-bitowy 8 rdzeni (1.7 lub 1.3) i LTE. Jeśli zakup w Polsce (czyli cena+podatki) to P6000 Pro 3GB - ekran 1280*720 5,0". Gwarancja producenta. Mam nadzieję, że pomogłem - nawet jeśli tylko wskazałem propozycję do porównania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Proponuję rozważyć ofertę Elephone i Ecoo. Jeśli zdecydujesz się na samodzielny zakup to P8000, P7000 lub najlepiej M2 (w promocji w każdą środę na stronie producenta). Bardzo dobre specyfikacje: ekran 1920*1080 FHD 5'5", 3GB RAM, 16ROM, CPU 64-bitowy 8 rdzeni (1.7 lub 1.3) i LTE. Jeśli zakup w Polsce (czyli cena+podatki) to P6000 Pro 3GB - ekran 1280*720 5,0". Gwarancja producenta. Mam nadzieję, że pomogłem - nawet jeśli tylko wskazałem propozycję do porównania.

A mozesz jeszcze napisać jaki telefon ile około kosztuje albo jaki telefon zmieści się w cenie podanej przeze  mnie powyżej czyli 750-800zł?

Link to post
Share on other sites

Bardzo proszę.

Zakup samodzielny. M2 - $149,00, czyli ok. 566,20 zł (+ ew. opłaty wyznaczone przez urząd celny), P8000 - ok. $170,00, czyli ok. 646,00 zł (+ ew. opłaty wyznaczone przez urząd celny), P7000 - ok. $230,00, czyli ok. 874,00 zł  (+ ew. opłaty wyznaczone przez urząd celny).

Autoryzowany zakup w Polsce, czyli bez niespodzianek. P6000 Pro (3GB) - 800,00 zł.

Oczywiście gdzieś pomiędzy (pod względem ceny, lecz nie jakości usługi, serwisu i pewności za zakup) możemy ulokować oferty z Allegro.

Powodzenia!

Link to post
Share on other sites

Meizu m2 note-solidna jakość wykonania,bardzo dobry ekran od Sharpa,wysoka wydajność,dobra bateria ,nakładka Flyme,dual sim działa na zasadzie albo 2 karty sim,albo 1 sim i karta SD,niezły aparat.Meizu M2 Note to dobry wybór:)

A jeszcze 1 pytanie jak uważąsz jakie telefon lepszy Meizu M2 note czy Huawei P8 lite?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...