Skocz do zawartości

Big problem gtx 460 oc 768mb od gigabyta


Recommended Posts

Witam :) Przesiadłem sie ostatnio z gts-a 8800 asus-a na GTX OC 460 Gigabyta i nie mogę ni cholery zwiększyć rozdzielczości swojego monitora na 1280X1024 monitor do tej pory pracował w takiej rozdzielczości a na tej karcie to max 1280X720. Mam zainstalowane najnowsze stery do karty - nvidia 260.99, zainstalowane stery do monitora - belinea 101913. System Widows 7 32 bity. próbowałem juz nawet modyfikowanych sterowników z Guru 3D i dalej lipa. Aha zanim zainstaluje nowe sterrowniki zawsze czyszce pozostałości po starych - Driver sweeper + rejestr. prosze o pomoc :/ !!! i pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A co z portami? próbowałeś drugiego DVI albo HDMI?

 

wygląda na to że masz rozdzielczość 720p (teoretycznie pod tv, nie monitor) zobacz screeny, na 1 w panelu nV masz rozdzielczości HD, na 2 screenie po przewinięciu w dół rozdziałki pod PC'ta zobacz nie masz ich też poniżej..

 

screen1:

http://img101.imageshack.us/img101/5379/28796911.png

 

screen2:

http://img841.imageshack.us/img841/6886/31047175.png

Link to post
Share on other sites

Witam. Pod 1 DVI mam podłaczony monitor pod 2 DVI TV LCD 720p. Wszystkie dostępne rozdzielczośći mam tak jak u Ciebie jednak dla monitora największa to 1024X768 w panelu nvidi a w panelu windy 1280X720. (hm...) nie mam wyższych rozdziałek do wyboru, zamiana kabli pod DVI daje to samo. W HD SD mam FULL HD ale to się tyczy TV LCD, których mój TV nawet nie obsługuje. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli masz włączone w panelu NVidia klonowanie obrazu , to zawsze bedzie ta niższa rozdziałką jaką obsłuży jeden z dwóch monitorów , nie ważne ze akurat jeden z nich jest nie używany , wystarczy ze jest podłączony kabel i ustawione na KLON ...

Pokaż swoje ustawienia w tym panelu

Link to post
Share on other sites

Witam. Pol podłączeniu pod wyjście karty przejsciówki DVI-> D-sub i podłączeniu pod moinitor kablem D-SUB ukazała sie w końcu rozdzielczość 1280X1024 !!! niestety pod kablem DVI - DVI najwieksza rozdzielczość monitora to 1280X720. Czy orientuje się może ktoś o co chodzi? może jest jakaś możliwość modyfikacji sterownika ekranu? bo pod D-sub jakość taka sobie a wolałbym jednak po DVI. Proszę o ew. pomoc. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...