Skocz do zawartości

Komp 5-letni co wymienić by GRAĆ :) (ok 1500zł)


Recommended Posts

Może też kupić GTX 750 Ti i po OC będzie to samo co GTX 950.

Edit: Chodziło mi o to, że takie pisanie nie ma sensu, bo jak miałby podkręcać tą kartę, te czemu nie miałby podkręcać lepszej

Rozumiem, z tym że z komentarza autora zrozumiałem, że jakoś nie uśmiecha mu się wydać te 120zł więcej jeśli różnica nie jest kolosalna ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Odkopie temat. Karta się spalila. Wyświetlala artefakty a teraz zatrzymuje się na logo windowsa. Poleci ktoś coś do 700zl? Może być uzywane. Zestaw Nadal ten sam co w 1 poscie. Czekałem na rx 470 ale cena zabiła. Liczyłem bliżej 800zl że ja wycenia.

Edytowane przez bolek89
Link to post
Share on other sites

Odkopie temat. Karta się spalila. Wyświetlala artefakty a teraz zatrzymuje się na logo windowsa. Poleci ktoś coś do 700zl? Może być uzywane. Zestaw Nadal ten sam co w 1 poscie. Czekałem na rx 470 ale cena zabiła. Liczyłem bliżej 800zl że ja wycenia.

U niemca taniej kupisz. A tak to szukaj 780 na licytacji można czasem dostać, ew. r9 280x za ~600pln idzie dostać.

Link to post
Share on other sites

Właśnie myślałem nad gtx 960 albo 280x. Można je dostać na gwarancji. Bo nie chcę znowu utopić w kartę która po roku wysiądzie.

Jakieś konkretne modele polecacie? Może któraś z tych kart miała problemy lub jest bardziej awaryjna? 780 chyba ciężko będzie dostać w tej kasie.

Link to post
Share on other sites

Udało się kupić msi 280x gaming za 650zl plus wysylka. Z prawie 2letnia gwarancja.

Dzięki wszystkim za pomoc.

 

W niedługim czasie planuje jeszcze kupić procesor z plyta. Myślałem nad i5 4460 albo 6400. Może ktoś coś polecić żeby wykorzystać maksymalnie moją nową kartę ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...