Skocz do zawartości

SMARTFON DO 1100ZŁ !


Recommended Posts

Witam.Szukam smartfona do 1100zł.Ewentualnie mogę dopłacić te 200-300zł
Preferencje:
-Maks. 5 cali. Chcę by telefon można było nosić w kieszeni (dobrze by było by przedni panel był w jak największym stopniu zagospodarowany przez ekran.
-Dobre szkło z przodu
-Dobre materiały użyte do produkcji
-Dobry skok klawiszy 
-Android (dowolna wersja systemu)
-Aparat 8 lub 13 mpx,oraz mpx+ z przodu do selfie MUSI BYĆ OKEJ
-Video z obu kamer dobre,z tyłu przydała by się stabilizacja obrazu
-Dual Sim mógłby być,ale to nie jest coś przymusowego
-Bateria BARDZO POJEMNA I WYTRZYMAŁA.Nie jestem dość wymagającym użytkownikiem i nie chcę codziennie biegać do gniazdka.
-LTE,WIFI
-2GB+ RAMU,w ostateczności 1,5..
-16GB ROM z SD (8GB raczej nie.. )
-Fajnie by wygodnie pisało się SMS-y
-ŚWIETNY PROCESOR.Nie musi mieć ośmiu rdzeni,ale chciałbym by dawał radę.
napewno nie snap 410 ;P
-UKŁAD GRAFICZNY również DOBRY.Będę grywał w wymagające tytuły.TAKA KONSOLA
-ŚWIETNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU.Jestem melomanem,chcę w szczególności wysokiej jakości przez słuchawki.Dobrze żeby był jakiś Bas.
-Najlepiej by było gdyby był ''czysty'' android,ale zdaje sobie sprawę że takiej wersji systemu nie spotkam w większości urządzeń,więc dobrze by by urządzenie miało dość lekką nakładkę systemową.
-Rozdzielczość ekranu.Wiem że wyższa bardziej obciąża procesor,więc przy 5 calach HD będzie okej,przyjmę FHD,ale napewno nic więcej.
-Wysoka jasność,dobrze by był czujnik światła.
-Chciałbym jak najwygodniej przeglądać internet
Zdaje sobie sprawę że w tej cenie mogę nie dostać wszystkich swoich życzeń w jednym urządzeniu,więc WYDAJNOŚĆ,BATERIA I I APARAT to główne kryteria.
Chciałbym zakupić ten sprzęt na terenie Lublina w sklepie,NIE INTERNETOWYM,NIE ALLEGRO
Marka nie musi być mega znana,ale dobrze by nie był to anonimowy gracz na rynku
Na razie znalazłem 2 modele które w moim przekonaniu są w miare ok.
-LG G2 16GB -Sat*rn 
-Kruger Matz Live 3 (RTV E*RO AGD) (nw jak z serwisem...) jest to nowy sprzęt,sądząc po specyfikacji wygląda całkiem ok.
Piszcie swoje propozycje. :) 
Pozdrawiam. :)
 

Link to post
Share on other sites

Kruger kuleje pod względem stabilności i optymalizacji systemu oraz serwisu,brak wsparcia i wątpliwe wykonanie.Jak starczy ci miejsca to bierz G2,ale możesz zakupić mini pendrive otg lub czytnik kart który posłuży za magazyn danych.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Wynalazki typu kruger matz sobie odpuść. Na papierze może wyglądają nieźle ale mają kiepską optymalizację, słaby serwis, praktycznie zerowe wsparcie i zdarzają sie niedoróbki np że ekran gorzej działa w jakieś części albo słabe tłumaczenie języka.

G2 byłby jak najbardziej ok z tym że nie ma wejścia na kartę sd a jak chcesz muzyke trzymać na nim i robić sproro zdjęć czy filmów to może być lipa.

To że nje dopuszczasz allegro to także dosyć mocno zawęża krąg bardzo dobrych urządzeń w tej cenie

Generalnie w tej cenie i do tych wymagań byłby dobry Samsung Galaxy S5. Dobre podzespoły, aparat, świetny ekran, gra bardzo dobrze. Jedynie aparat do selfie taki średni

Inny to HTC One M8 ale to też w stacjonarnym sklepie jest nieosiągalny. Gra świetnie, jest też super wykonany i bardzo szybki ale znowu aparat średni

Ogólnie to nie ma na rynku smartfona idealnego co ma wszystko co byś chciał. Np Samsung ma świetne multimedia, ekran i aparat ale znowu wykonanie takie sobie

One M8 gra i wygląda świetnie, jest szybki ale te aparaty słabe. Trzeba z czegoś niestety zrezygnować.

Jeśli znowu o ten stacjonarny sklep chodzi to ten LG G2. Ewentualnie jeszcze Xperia Z1

Na olx od ludzi przedłużających umowę można wyrwać nówki w dobrej cenie. Np S5 wczoraj wzięta z salonu za 1050. Zdarzają się okazje. Jak olx to tylko i wyłącznie odbiór osobisty. Moim zdaniem warto. Ja tak zawsze kupuje albo na allegro od kogoś i nie ma problemu

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...