Skocz do zawartości

Wiedźmin 3 - Letho


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez PoszukiwaczPL,

Recommended Posts

Cześc. Mam pytanie odnośnie wiedźmina 3 - chodzi mi o letho , chciałbym go spotkać. Gdy po raz pierwszy przechodziłem wiedźmina 3 podczas rozmowy z dowódcą grupy alba ( nie pamietam jak ma na imie - wtedy jak wiedźmin był golony przed spotkaniem z cesarzem) powiedziałem że zabiłem letho ( teraz załuje...) - potem przeszedłem całą gre. Teraz chce przejsć ją od nowa tyle że w nowa gra plus ( i jeszcze z dodatkiem serca z kamienia) - zaimportowałem stan gry z wiedźmina 2 ( gdzie puściłem letho ) lecz podczas rozmowy z tym dowódcą nie pyta mnie o nic... i teraz nwm czy będe mógł wkońcu spotkac letho czy nie.... jak myślicie?

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

A jednak nie.... zaraz po wyjściu z pałacu poszedłem do wsi zalipie żeby wziąść zlecenie :Zagłada domu Reardonów i po przybyciu na farme były upiory (które wybiłem) a ich tam być nie powinno... widziałem na YT video jak są rozmieszczone pułapki - a tutaj ich nie ma a na górze stodoły nie czeka na mnie letho... jak widać wybory z pierwszego przejścia gry dają o sobie znać  nowej grze + ..... ( bardzo głupie moim zdaniem) i nic nie daje wczytanie save z Wiedźmina 2na poczatku - chyba ze moze trzeba troche poczkeac i dopiero wtedy wziąśc tą misje ( np przed bitwą o kaer morhen) to może bd....  miał ktoś tak jak ja? 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...