Skocz do zawartości

komputer do gier (głownie cs:go) do max 1500 zł


Recommended Posts

Witam

Potrzebuje pomocy w skladaniu kompa od nowa.

  • Zastosowanie komputera : gry najbardziej cs:go ale zeby tez sie przegladarka nie scinala xD
  • Maksymalna kwota : 1500 zł
  • Których części potrzebuję : cały komputer od nowa
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Samsung s24d300 - 24 cale 16:9
  • Specjalne wymagania : chyba brak
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : brak - od nowa
  • Inne : mam prozbe - prosze napisac ile fps sie wyciagnie na tym zestawie oraz w zestawie musi byc obudowa

Z gory dzieki i pozdro

Link to post
Share on other sites

No to lecimy

tańszy dysk o tych samych parametrach i dobra jakością wykonania, mocne 2 wątki i 4 rdzenie- pod cs jak znalazł, zanczne oszczędności na obudowie i mobo, ram y wysokiej jakości, dużej częstotliowści pracy i niskim opóźnieniu, gpu z 1gb vram ale dla cs i tak będzie to wystarczająco, tam bardziej liczy się cpu, ewentualnie można zejść do r7 250x 

http://www.morele.net/inventory/info/hnZLqm/

Link to post
Share on other sites

No to lecimy

tańszy dysk o tych samych parametrach i dobra jakością wykonania, mocne 2 wątki i 4 rdzenie- pod cs jak znalazł, zanczne oszczędności na obudowie i mobo, ram y wysokiej jakości, dużej częstotliowści pracy i niskim opóźnieniu, gpu z 1gb vram ale dla cs i tak będzie to wystarczająco, tam bardziej liczy się cpu, ewentualnie można zejść do r7 250x 

http://www.morele.net/inventory/info/hnZLqm/

a wiesz moze ile fps wyciagnie sie na tym zestawie? tak okolo + plus na jakich ustawieniach np srednie itd

Link to post
Share on other sites

ok dzieki wielkie na pewno ten zetaw wezme pod uwage - wydaje sie byc bardzo rozsadny


mam jeszcze jedno pytanie (nie za bardzo sie znam i dlatego szukam info na forum) czym sie różnią karty graficzne 

Palit GTX750 Ti StormX

MSI GTX 750 Ti

Palit GeForce GTX 750 Ti

oprocz tego ze te 2 ostanie maja 2 gb pamieci oraz czy duzo to zmienia w np cs go

Edytowane przez kami61
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...