Skocz do zawartości

Zestaw komputerowy do gier


Recommended Posts

Witam, złożyłem zestaw głównie przeznaczony do najlepszej wydajności w grach.

Chciałem zapytać, czy taki oto zestaw będzie ze sobą współgrał i czy nadaje się do już jakiś bardziej wymagającego sprzętu gier.

 

Procesor: Intel Core i3-4330 /3.5GHz, 4MB, LGA 1150, BOX/

Płyta główna: Asrock H81M-DGS /Intel H81, LGA1150/

Pamięć RAM: Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix

Dysk twardy: Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Karta graficzna: Gigabyte Radeon R7 360 OC 2GB DDRS 128bit (1200/6500)

Zasilacz: Thermaltake Litepower Black 500W 120mm

 

+ Czy dałoby radę tutaj coś zmienić na coś równie dobrego, bądź nawet lepszego, ale za mniejszą cenę.

Cena za ten sprzęt wynosi 1797zł.

Będę wdzięczny za pomoc za szybką pomoc :)

Link to post
Share on other sites

 

  • Zastosowanie komputera : Głównie do gier
  • Maksymalna kwota : 1800, ale jak dałoby radę złożyć coś lepszego i tańszego to będę wdzięczny
  • Których części potrzebuję : Procesor, płyta główna, pamięć ram, dysk twardy, karta graficzna, zasilacz
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1440x990
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak
  • Własna propozycja zestawu : Jest wyżej podana
  • Inne : Jeżeli chodzi o gry, to nie mam głównie do jakich teraz porównać, ale chodzi mi o np. cs go, żeby wyciągnąć około 200fps
Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/IXauME/
Proszę, rzucone w jeden koszyk, CPU podmienione na najbardziej opłacalną wersję Core i3, do tego lepsze gpu kosztem zasilacza który i tak będzie miał spory zapas ;) jeśli te 20zł to za dużo to podmień na Karta graficzna Sapphire Radeon R7 265, 2GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP, LITE, Dual-X (11232-00-20G), z drugiej strony za dopłatą 50zł bierzesz Karta graficzna MSI GeForce GTX 950 OC, 2 GB GDDR5, 128 Bit, HDMI, DP, DVI-D, DVI-I, Box

 

A jeśli chodzi "tańsze o podobnych osiągach" to Karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti 2GB DDR5 (128bit) NE5X75TT1341F


Jeśli używki wchodzą w grę to spokojnie wciśniesz i5 2500

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

http://www.morele.net/inventory/info/IXauME/

Proszę, rzucone w jeden koszyk, CPU podmienione na najbardziej opłacalną wersję Core i3, do tego lepsze gpu kosztem zasilacza który i tak będzie miał spory zapas ;) jeśli te 20zł to za dużo to podmień na Karta graficzna Sapphire Radeon R7 265, 2GB GDDR5 (256 Bit), HDMI, 2xDVI, DP, LITE, Dual-X (11232-00-20G), z drugiej strony za dopłatą 50zł bierzesz Karta graficzna MSI GeForce GTX 950 OC, 2 GB GDDR5, 128 Bit, HDMI, DP, DVI-D, DVI-I, Box

 

A jeśli chodzi "tańsze o podobnych osiągach" to Karta graficzna Palit GeForce GTX 750 Ti 2GB DDR5 (128bit) NE5X75TT1341F

 

Ogólnie wszystko fajnie, tylko chciałem dodać do tego zasilacz 500W i tani.

W kwesti tego zasilacza: http://allegro.pl/zasilacz-komputerowy-atx-500w-spider-intex-kabel-i5048929927.html

czy ten jest zły?

Bo na pewno podmienie na na tą kartę droższą o 50zł gtx 950, ale chcialem zaoszczędzić na zasilaczu, ktory nie musi byc drogi i czy jest tego mozliwosc, chodzi mi o 500w

Edytowane przez Niightmare
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...