Skocz do zawartości

Śledzenie użycia transferu na telefonie


Recommended Posts

Cześć.

Ostatnio skończył mi się abonament, więc przeniosłem się do virgin Mobile i mam pakiet za 29zl z 5gb internetu LTE.

Ten LTE to śmiech na sali w virgin.

Ale do tego doszła ostatnio taka sytuacja.

Wczesniej miałem 1,5gb internetu i mi jako tako na styk starczało, teraz został mi jeden dzień do końca miesiąca rozliczeniowego, i okazuje się że lekką ręką, użytkując tak jak zwykle, zużyłem 4,5 GB. :o

No nie wierzę w to po prostu. Albo sobie lecą w kulki i każdy Mb liczą x2, albo mnie robią w konia.

 

Zatem czy możecie polecić jakiś program do rejestracji zużycia pakietu internetowego? Chciałbym porównać zużycie według Virgin a według innego programu.

Mój telefon to iPhone 6.

 

Dzięki za pomoc,

Pozdrawiam w ten rześki dzień!

Link to post
Share on other sites

Odpalasz filmiki na youtubie albo na czymś innym? Też sie kiedyś zdziwiłem jak mi 500mb zostało a sie okazało że jak udostępniłem internet dziewczynie to odpaliła kilka filmików na youtube w full hd. Oprócz tego mi się jeszcze żadna sytuacja nie zdarzyła żeby więcej wzięło

Też mam virgin i nue narzekam. Mieszkam na wsi a LTE mam wszędzie. Zasięg lepszy znacznie niż orange którego miałem.

Link to post
Share on other sites

No cóż. Filmików na yt nie oglądam, a jeśli juz to w domu, gdzie mam wifi. Używam internetu głownie do messengera(za który podobno nie naliczają danych), facebooka, instagrama, Spotify (mam premium, wiec moja muzyka jest dostępna offline), i inne duperele które nie zżerają za duzo internetu? Wkoncu jakoś do tej pory mi wystarczało 1,5GB.

A co do zasięgu, Praga Południe, Warszawa, 2 kreski LTE.

Albo ja mam trefny virgin jakiś albo mówimy o dwóch rożnych operatorach.

 

@Deusjarek dzięki!

Link to post
Share on other sites

Nie no to juz jakies jaja są.

Oznajmili mi SMS, że skończył sie pakiet. Czyli dzisiaj: korzystając z messengera, Facebooka, instagrama, przeglądarki(polowe czasu na wifi), oraz obejrzeniu filmiku który trwał 1 min ja youtubie, zerżnęli ze mnie 500mb.

 

(Oczywiście Facebook, messenger oraz instagram podobno nie jest liczony)

Edytowane przez ruseus
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...