Skocz do zawartości

LG vs Huawei tel max 2000 zł


Recommended Posts

Witam

Przymierzam się do kupna telefonu. Kwotę max. Jaką chce przeznaczyć na owy telefon to 2000 zł. W chwili obecnej korzystam z HTC M7. Telefonu używam do wszystkiego internet, gry itd . Mocno zainteresowany jestem LG G FLEX 2 oraz Huawei Ascend Mate 7. Nie interesują mnie Samsungi . Pytanie do was czy wyżej wymienione telefony są godne uwagi, a może macie jakieś inne typy? Za wszelkie informacje wskazówki z góry dziękuję.

Edytowane przez Dzeju
Link to post
Share on other sites

witam,

mam ten sam dylemat, też posiadam HTC ONE m7 + mam wymianę telefonu w UK, czkam na  Nexusa 6P (Huawei - koniec pażdziernika) oraz nowa lumie 950 XL (listopad) - nie wiem kiedy premiera w Polsce...

Jeśli żaden z tych to na wiosnę 2016 powinniśmy zobaczyć coś nowego od LG, Samsunga oraz HTC z nowym snapdragonem 820... jeśli żaden z powyżej wymienionych mi nie spasuje będę czekał jeszcze dłużej :), nic na siłę

SGS6 na alledrogo jest w granicach 2000 zł tak dla twoje informacji oraz LG G4 ku tym 2 bym się skłaniał jeśli nie to bym poczekał :)

Edytowane przez adis666
Link to post
Share on other sites

Widywałem już na olx S6 i G4 za 1800 nówki. Jeśli nie podoba Ci sie ta tylna klapka ze skóry to są wersje z plastikową.

Z Huawei to zerknij jeszcze na Honor 7. To co brakowało w P8 to jest już w Honorze. Świetne urządzenie jednak G4 i S6 są sprzętowo lepsze. Podczas codziennnego użytku nie powinno widać jakieś różnicy.

Link to post
Share on other sites

od kilku miesięcy mam mate7 i jestem generalnie zadowolony. Póki co telefon działa sprawnie, android nie zwalnia, duży 6" ekran wymagał chwili żeby się przystosować ale teraz doceniam przesiadkę z 4,7". Myślę, że najmocniejszą stroną tego telefonu (czym jak dla mnie deklasuje większość konkurentów) jest bateria - 4100 mAh. W pracy via gsm słucham muzyki za pośrednictwem soundcloud ok 5 godzin dziennie, do tego gram trochę w neuroshimę hex, facebook, maile, muzyka z n7 playera, w tle cały czas internet jest włączony i telefon ładuję co ok 2 dni. Jadąc pociągiem wyszło mi, że 45 min serialu ściąga ok 7-8% baterii. Dla porównania kolega z p8 lite korzystając zdecydowanie mniej telefon ładuje go codziennie. Bardzo szybko przyzwyczaiłem się też do autoryzacji za pomocą odcisku palca - i sam sensor i umiejscowienie świetnie się sprawują. Jeżeli chodzi o wady: z ciekawości zainstalowałem Dungeon Hunter 5 i faktycznie da się zaobserwować lekkie przycięcia. Także wygląda na to, że podzespoły made by huawei wypadają trochę słabiej w porównaniu do topowych konkurencji. Nie wnikałem czy to wina grafiki czy procesora - na pewno w internecie znajdziesz odpowiednie informacje. Druga sprawa to kwestia aktualizacji - mate 7 póki co nadal w PL nie ma chyba androida 5. Jakieś wersje w ubiegłym tygodniu "już" widziałem (tj. czytałem wrażenia użytkowników), ale u mnie z poziomu telefonu aktualizacji jeszcze nie wykrywa - także raczej nie ma co marzyć o podejściu apple'a i wspieraniu modelu przez kilka lat. Z drugiej strony też przyznaję, że wszystko działa więc nie bardzo widzę sens aktualizacji - ale to moje subiektywne zdanie, możesz mieć inne. 

Link to post
Share on other sites

A nie jest? Z Twojej wypowiedzi wynika, że żaden nie jest świetny skoro jest taki sam jak g4  :rotfl:  Skoro go interesuje lg flex 2 to miał na myśli 5,5 cala, a ten ma 5,7. Ten model dałem, by go sobie rozważył.

Nie mówiłem nic, że jest lepszy niż pozostałe. Chyba nie miałeś jeszcze testu z poprawnego rozumowania na języku polskim.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...