Skocz do zawartości

Recommended Posts

@Magellan

Masz jakąś dźwiękówkę, czy tylko integra?

 

Warto by było zastanowić się nad CAL!

 

Jednak jeżeli jest to integra to znacznie lepszym wyborem będą AKG k514.

 

Do każdego z w/w przez mnie modeli oddzielny mikrofon zalmana (ten taki z klipsikiem, że na kabelku go można zamontować).

 

Jeżeli jednak oddzielny mikrofon byłby jakimś problemem to KOSS sb45 lub 49 (różnią się tylko regulacją głośności na kablu) oraz HQ2.

 

 

Wszystkie w/w słuchawki są lepsze od tych fatality. Zarówno w grach jak i muzyce.

Link to post
Share on other sites

Czesc Kolego Zapewne posiadasz plyte głowna serii republik Of Gamers

:hahaha: Nie wiedziałem, że ASrock robi takie sprzęty :rotfl:

 

HaHaHa Mam ASrocka Extreme 880g :hahaha::wariat:

 

Najbardziej spodobały mi się te AKG i Creative polecone przez mateja, ale wybiorę te AKG bo mają dłuższy kabel 3m a te Creative tylko 1,2m

Karte muzyczną mam zintegrowaną, ale tylko do 6 grudnia :P Potem Asus Xonar DX/XD czy jakos tak

Link to post
Share on other sites

ale wybiorę te AKG bo mają dłuższy kabel 3m a te Creative tylko 1,2m

Do Creative'ów dodawana jest przedłużka w komplecie 1,5 m.

 

I teraz szybkie pytanie do Mateja albo Hotiga.

Jako, że planuję zakup CAL! to chciałbym się dowiedzieć czy pilnie potrzebna jest do nich lepsza k. dźwiękowa. Sam posiadam zintegrowaną. Czy bez lepszego źródła dźwięk będzie mocno zniekształcany lub coś w tym stylu?

Link to post
Share on other sites

No na integrze, na przyklad tej, ktora jest w ASRocku Extreme3 870, na CALach slychac trzaski, ale na integrach GB wydaje mi sie ze bylo lepiej (na MA-770T-UD3P) ale pewny nie jestem. W kazdym razie na CALach na integrach slychac zniekształcenia i to nawet troche denerwuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...