Skocz do zawartości

Sony M4 Aqua, czy może coś lepszego?


Recommended Posts

Sprawdzałam w rtv euro AGD i chyba jednak taniej mi wychodzi u operatora po 40 złotych miesięcznie.

No ale zostawiając już temat rat. Chciałabym w końcu znaleźć potwierdzenie czy faktycznie M4 Aqua miewa problemy, o których rzekomo ludzie piszą w Internecie. Naczytałam się negatywnych opinii i sama nie wiem. :/

Generalnie wzięłabym Huawei ale tutaj bateria no nie przejdzie, wiem, że będzie u mnie z tym tragedia. :(

Link to post
Share on other sites

Często zdarza mi się dosłownie bez przerwy przesiedzieć przy telefonie 5 godzin gdy robię kilka rzeczy na raz, tutaj jakieś dokumenty, maile znowu ktoś dzwoni. Gdy jestem w domu też raczej kiepsko siedzieć wiecznie przy ładowarce, Facebook, Instagram, dużo muzyki, często oglądam też filmy na telefonie i właśnie dlatego trochę mnie martwi niski czas pracy baterii. :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Niestety jednak opcja z Virgin odpada. Zerwałam umowę z Orange ostatnio i potrzebuję zarówno Internetu stacjonarnego jak i właśnie telefonu. Wybrałam ofertę rodzina unlimited w Play i plusem jest właśnie to, że można dobrać sobie telefon dodając ileś tam złotych do abonamentu. Mój brat dopłacając 50 złotych co miesiąc wybrał sobie HTC Desire 820 no a ja celowałabym w coś z dopłatą 40 złotych czyli właśnie telefony powyżej. Fakt, jest jeszcze Z1 za 50 złotych miesięcznie ale myślę, że to chyba nieopłacalny wybór.

A wspomniany Huawei to chińska firma. Martwię się, że gdybym wybrała akurat ten model nie miałby on wsparcia, aktualizacji oprogramowania podczas 2 lub więcej lat użytkowania.

Bawiłam się ostatnio M4 Aqua u znajomej i powiem szczerze, że uwielbiam ten telefon. :) Jakość muzyki bardzo mi odpowiada tylko zastanawiam sie jak to będzie w porównaniu do P8 Lite, bo chyba na niego się jednak skuszę z powodu większej pamięci.

Może ktoś mógłby trochę poopisywać mi ten sprzęt, ktoś kto posiada lub ktoś kto mógłby mi powiedzieć jak będzie z jakością muzyki w Huawei? :D

Link to post
Share on other sites

Nie oszukujmy się, prawie wszystkie telefony w podobnym przedziale cenowym grają tak samo. Jeżeli rzeczywiście stawiasz na jakość dźwięku, to zrób roota i wgraj viper4android, telefon będzie grał lepiej niż flagowce. Warto też kupić lepsze słuchawki.

Link to post
Share on other sites

Pytanie, czy Huawei P8 lite będzie otrzymywał ba bieżąco aktualizacje. Nadal troche sie martwię, bo nigdy nie miałam smartphona od chińskiego producenta.

 

Tak na marginesie pytanie od brata. LG G3s czy LG G4c? Czy oba śmigają na tej samej nakładce i czy warto dopłacać do obu po 150 złotych na początek w ofercie 30 za miesiąc?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...