Skocz do zawartości

Telefon/smartfon o długim czasie działania


Recommended Posts

Witam

Otrzymałem zadanie wyboru telefonu dla wszystkich pracowników w firmie (12 osób).

 

Ustaliliśmy, że najwazniejszym kryterium jest

1. długość pozostawania w stanie czuwania bez ładowania

2. długość czasu rozmów.

3. jakość zdjęć (podejrzewam że wszystkie modele bedą dobre, chodzi o zdjęcia, które ułatwiają współpracę np. zdjęcie pomieszczenia, przedmiotu itp., a nie zdjęcia do albumów)

3. inne cechy (niestety jeszcze  nie sprecyzowane ;) )

no właśnie na co zwrócić uwagę

 

Otrzymaliśmy możliwość wyboru

 

Blackberry 9790
HTC Desire 620 LTE
Huawei Honor 4X LTE
Huawei P8 Lite LTE Dual SIM
LG G4 Stylus H635 LTE
LG Leon 4G LTE
LG Spirit 4G LTE
LG WINE SMART H410 LTE
Microsoft Lumia 435
Microsoft Lumia 535
Microsoft Lumia 640 LTE
Samsung Galaxy A3 A300F LTE
Samsung Galaxy Ace 4 LTE
Samsung Galaxy Core Prime LTE
Samsung Galaxy Grand Prime LTE
Samsung Galaxy Xcover 3
Sony Xperia E3
Sony Xperia E4
Sony Xperia E4g LTE
Sony Xperia T3 LTE

 

Wszystkie dostępne będą za tą samą cenę.

Optowałem za tym aby kazdy mógł sobie wybrać model, jednak stanęło na tym, że muszę dokonać wyboru jednego z nich dla wszystkich użytkowników.

 

 

Punkty 1 i 2 wynikają głównie  z tąd, aby nikt nie musiał ładować służbowego telefonu w domu (opuszcza pracę w piątek i jeżeli nie używa kompletnie telefonu, to bateria powinna trzymać w stanie czuwania do poniedziałku.) Bardzo spodobał mi sie HUAWEI P8, ale niestety czytając recenzję doszedłem do wniosku że trzeba go będzie ładowac co najmniej raz dziennie.

 

Bardzo proszę specjalistów z tego forum o przydatne rady.

Edytowane przez BSTBST
Link to post
Share on other sites

Pod względem baterii i aparatu wygrywa tutaj Lumia 640. Dobra bateria i długi okres czuwania na jednym ładowaniu. Niestety nie wszystkim może podejść system windows. Za to jeżeli większe rozdzielczości wchodzą w rachubę to zastanowiłbym się nad g4 stylus. Bateria też porządna, tak pośrodku p8 lite i lumii.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też jestem za Lumią. Do systemu powinni się przyzwyczaić a jeśli to służbowy to nie będą potrzebowali ściągać dziesiątek aplikacji. Sprawdzą sie na dłuższy czas bo nie będą łapać lagów.

Polecam czarny kolor bo tylna klapka jest matowa i nie łapie tak rys. 640 jest też poręczniejsza od Stylusa.

Mam też takie pytanie. 640 wypisałeś 4 sztuki. Czy to znaczy że możesz wziąć tylko te 4, a reszte czyli 8 z tych innych wymienionych?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam też takie pytanie. 640 wypisałeś 4 sztuki. Czy to znaczy że możesz wziąć tylko te 4, a reszte czyli 8 z tych innych wymienionych?

Przepraszam po prostu skopiowałem ofertę z xslx do notepad ++, i nie usunąłem duplikatów (warianty kolorystyczne). Mam wziąć dwanaście identycznych telefonów (jeden model i kolor)

Już poprawiam.

 

 

LG G4 Stylus H635 LTE czuwanie 100 h. (4,2 dni)

Lumia 640 LTE czuwanie 864 h. (36,0 dni)

 

Może ktoś potwierdzić te dane ?

Edytowane przez BSTBST
Link to post
Share on other sites

Wspomniałem o tym czasie czuwania, ponieważ gros pracowników w pracy korzysta z telefonów stacjonarnych. Poza pracą pozostają po prostu do dypozycji, np. na wypadek systuacji kryzysowych. Po godzinach w zasadzie nie korzystają z telefonu. Dlatego istotnym jest by telefon naładowany w piątek, wytrzymał do poniedziałku przy sporadycznym dzwonieniu. Przyjrzę się bliżej Lumii. Będzie to chyba najodpowiedniejszy wybór.

 

Podziękował ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...