Skocz do zawartości

Mysz do gier do 60 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Warren1987,

Recommended Posts

§  Budżet: 150zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  TRACKER  Blaster RF Graphite TRM-150W (bezprzewodowa)


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  nie wiem


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: nie wiem


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie wiem


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS – CS:GO oraz:  LoL, GTA SAMP i jeszcze kilka innych


§  Ile przycisków używasz w myszce: nie wiem


§  Chwyt: palm grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  nie wiem


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): nie wiem


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  zepsuła się, nie byłem zadowolony z precyzji 


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): ciemny kolor, cała mieści się w dłoni


Najbardziej bym chciał taką mniejszą


Link to post
Share on other sites

Poprawka


§  Budżet: 60


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  TRACKER  Blaster RF Graphite TRM-150W (bezprzewodowa)


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  nie wiem


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: nie wiem


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie wiem


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS – CS:GO oraz:  LoL, GTA SAMP i jeszcze kilka innych


§  Ile przycisków używasz w myszce: dwóch (prawy i lewy-główne)


§  Chwyt: palm grip


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):  1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka): około 15 cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:  zepsuła się 


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): ciemny kolor, cała mieści się w dłoni


Najbardziej bym chciał taką mniejszą

Edytowane przez Skipper499
Link to post
Share on other sites

Tego Tracera sobie odpuść, w tej cenie wiadomo czego można się spodziewać (na pewno nie precyzji). Jeśli chcesz wziąć coś taniego a dobrego, to jest jeszcze klasyk - http://allegro.pl/myszka-do-komputera-microsoft-wmo-1-1a-promocja-i5683515120.html

 

Sensor znakomity, ale nie każdemu przypasuje staromodny design. 

Link to post
Share on other sites

Zobacz jeszcze myszki A4Techa z serii Bloody oraz myszki Natec. Budżetowe, nienajgorszej jakości, pseudo-gamingowe ale może znajdziesz coś co Ci wpadnie w oko.

 

Kiedyś z Tracera miałem Tracer Pert - duża, nawet ciężka mimo to wygodna i co ważniejsze dobrze mi sie na niej grało.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Do 40 zł to z Bloody będzie ciężko, z Natec w sumie też:

 

http://allegro.pl/mysz-przewodowa-natec-genesis-g33-2000dpi-gaming-i5707294370.html

http://allegro.pl/mysz-natec-genesis-myszka-g22-2400dpi-gaming-usb-i5718507637.html

 

Z Tracer'a masz już znacznie więcej do wyboru, do 30 zł spokojnie coś kupisz, do 40 także. Skoro masz 40 zł do wydania to kup sobie po prostu myszkę która będzie Ci się wizualnie podobać bo sprzętowo to będzie czysty szmelc. Po prostu niech chociaż Ci się będzie ładnie prezentować ta myszka bo o więcej zalet przy tym budżecie będzie ciężko. 

Edytowane przez Warren1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...