Skocz do zawartości

Czy to jest piractwo?


Recommended Posts

a ja znam takiego faceta który by zapłacił pare tysi , ale wyprosił tylko upomnienie czy coś takiego.

po prostu policja robiła naloty tam gdzie był duży ruch w sieci, i na nieszczęście wpadli do kuzyna mojego przyjaciela.

99% płyt jakie posiadał czy to były takie z gazet bo zawsze się zabezpieczał i albo kasował to co miał na dysku, albo płyty trzymał w piwnicy , ale znaleźli gdzieś auto cad`a. na szczęście policjanci byli mili , i w zamian za przełamanie wszystkich nielegalnych płyt jakie posiadał i wyczyszczanie kompa, zostawili go w spokoju.

Link to post
Share on other sites

temat dotyczy piracenia treści muzycznej :[

nie - sluchania muzyki

 

za duzo piratow na karaibach sie naogladales :P anty piractwo zmienilo sie w chorobe spoleczną i jest antyspoleczne juz nawet sluchanie muzyki nazywa sie piraceniem - do wiezienia z aspolecznymi jednostkami !! :)

Link to post
Share on other sites

ciesze sie ze popierasz bo to w koncu ludzie ustalaja normy spoleczne i obwiazujace prawo - gdybysmy to ustalili to mozemy zalegalizowac co chcemy a kiedy damy sie gnebic to nas zgnoja do cna zapominajac ze to prawo jest dla ludzi a nie ludzie dla prawa

 

oni maja dosc pieniedzy i nie o pieniadze tu chodzi ani o zadne drobne grosze ktore nie wplywaja z powodu piratow - chodzi o wladze oni to kochaja i kochaja bojacych sie ludzi zaczyna sie od drobnej walki z piratami, pociaga sie za soba poparcie spoleczne bo to niby w slusznym celu a skonczy sie na oplacie za godzinne uzywanie radia w domu (no bo przeciez artystom trzeba zaplacic - chyba sluszne jest placenie za uzywanie przez godzine Vivy w domu? tylko ile 20 gr czy zlocisza ) i to wcale nie jest zaden wielki glupi zart - tak sie skonczy wasza "antypiracka" zbyt rozciagliwie pojeta walka uczciwi naiwni glupcy :)

Link to post
Share on other sites

Akurat granie na piratach na dyskotece szkolnej jeszcze przejdzie, to granie w klubach przez pseudo DJ na empetrójkach powinni ich za jaja wieszać, jako że czerpią z tego zyski to powinni według mnie zakupić oryginalne płyty.Inną sprawą jest to że jak ktoś jest fanem jakiegoś zespołu to powinien kupować oryginalne płyty a nie jechać na DC++ albo P2P, bo takich buraków nie brakuje, super fan a żal mu na 1 płytę żeby wesprzeć swojego ulubionego kompozytora/producenta.

Link to post
Share on other sites

A tam odrazu dyskoteka :hahaha:, po prostu sie kolumny za glosno odkrecilo a chcialem sobie muzy poslchac, troche gosci wlazlo i jest impreza :wariat: - uzytek wlasny :hahaha:

Nie no sam nawet 2 razy bylem DJ - jak go beznadziejnie brzmi - oczywiscie dostalem kilkanascie plyt wiadomego źródła i siedzialo sie godzinami i cos wybieralo, zaden nauczyciel, dyrekcja niz ze jakies piraty itp, kazdy wie jak jest, jakby mi tak ktoś wpadł na chate jakis policaj, chetnie przejechalbym sie do niego i sprawdzil czy on/jego dziecko nie ma czegos takiego, jak ma to niech pilnuje swojego nosa - swoje gó**o nigdy nie śmierdzi. :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

....żeby wesprzeć swojego ulubionego kompozytora/producenta.

nie no ok ale nie przesadzaj ze wspieraniem z regoly to on/ona mogliby wesprzec kilkuset takich jak Ty czy ja;) biedy nie cierpią zapewniam Cie chyba ze poczatkujacy nie umedialniony to wytwornia ciagnie znacznie wiecej z jego pracy niz on sam - wytwornie to sa prawdziwi piraci

 

pozatym kazy kupujacy urzadzenie kopiujace cyfrowo czy to nagrywarke stacjonarna czy najprostrze dvdrw juz wnosi oplate bodajze 2% ceny na poczet jakigos smiesznego zwiazku artystycznego nie pamietam nazwy - i niewazne czy kopiuje czy nie kopiuje i tak musi juz zaplacic - jak to nazwiesz na moje to jest prawdziwe piractwo malo , bandyckie zlodziejstwo w swietle prawa :wariat: - czemu nikt nie sciga tych piratow??

 

bo to oni ustalaja zasady? w du**e z zasadami zlodzieji

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...