Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet:200 zł


§  Jakiej myszki obecnie używasz:miałem bloody v7 teraz mam jakiegoś taniego titanium


§  Jaką masz obecnie podkładkę: planuje kupić dużą wersje a4techa za 20 zł aktualnie jakaś szmaciana


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 800


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 43cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):CS GO


§  Ile przycisków używasz w myszce:standardowe


§  Chwyt:palm


§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2


§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:15-16cm


§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:nie wyrabia sensor zacina doprowadza do szału nie wygodna słabe ślizgacze


§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):Wygodna dość spora dobry sensor dobry ślizg


Propzycje ss rival , deathadder 2013 wiem ponad moją kase dlatego myśle nad używaną 


Link to post
Share on other sites

Najlepiej samemu przymierzyć ją w jakimś Saturnie albo innym MM. Długa, niska, z ostro ściętym prawym bokiem (co mnie np. uwierało) + podpórka pod kciuk, która nie każdemu podpasuje.

 

Sensor na pewno Cię nie będzie ograniczał, więc tym nie musisz zawracać sobie głowy.

Link to post
Share on other sites

Tylko że ja nie mam jakiegoś sklepu z profesjonalnym sprzętem dla graczy co prawda jest z razera ale 270 zł to już dla mnie za dużo. I mam problem teraz czy bedzie pasowała podkładka przyszła materiałowa z a4tech troche dziwnie mi idzie na niej myszka za 20 zł ale myśle że sie przyzwyczaje , i teraz nie mam pojęcia czy tego ss rival czy logitech , słyszałem że ss rival ma dość marne wykonanie ale to naprawili czy coś takiego.

Link to post
Share on other sites

słyszałem że ss rival ma dość marne wykonanie ale to naprawili czy coś takiego.

Guma szybko się ścierała po bokach i powłoka myszki się łuszczyła, podobno coś tam poprawili, ale trudno ocenić czy są efekty, bo odnowiona wersja jest za krótko na rynku. Nowszą wersja nie ma loga NiP-u na górze pudełka.

Link to post
Share on other sites

mam tego ss rivala od ponad tygodnia, na poczatku myszka wydawala sie za wysoka, przez ciezko bylo ja wyczuc ale po kilku godzinach lezy w dloni jak nalezy (na dowod krotki filmik z cs go)

co do tych bokow, jak narazie nic sie nie zuzylo, mam te poprawiona wersje. kupiona mycha w rtv euro agd (mozesz poprosic aby wyjeli z pudelka, sprawdzisz czy ci pasuje )

Link to post
Share on other sites

Pado, że gdyby myszka była kiepska to nic z tego - haha :D

Akcja słaba, co rozumiesz pod hasłem kiepska myszka? Co, nie dałoby się klikać czy jak? Bo jakoś nie rozumiem tego stwierdzenia. Ja na Logitechu M90 za 30zł takie akcje robiłem, że ta Twoja może się skryć. Z ciekawości - jaka ranga?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...