Skocz do zawartości

SMARTFON DO MAKS. 900ZŁ !


Recommended Posts

Witam.Poszukuję smartfonu do MAKS 900zł.Chciałbym by spełniał on poniższe wymagania:
-Ekran maks. 4,5-5 cali,dobrze by było gdyby procentowo duża część przedniego panelu stanowił właśnie ekran.
-Co najmniej 1,5gb Ramu,nie pogardziłbym 2gb
-WYDAJNY Procek i Grafika,(będę grywał w gierki)
-WYTRZYMAŁA BATERIA.
-Dobry ekran,bez szału z rozdzielczością (obciąża procesor) ale by był okej.
-Lekka nakładka systemowa,coś ala Nexus/Motorola
-Dobry dźwięk przez słuchawki oraz poprzez głośnik z basem.
-ANDROID 5.0 mógłby być
-co najmniej 16gb wbudowanej pamięci,nie pogardziłbym micro SD
-LTE,sprawne przeglądanie sieci,portali społecznościowych oraz pisanie.
-Aparat 13mpx. lub dobre 8 :D  oraz przedni żeby nadawał się do selfie.
-dobre szkło z przodu
Szukam czegoś co bez problemu mógłbym otrzymać w sklepie, NIE PRZEZ INTERNET
Dobrze by była to znana marka,ale coś mniej rozpowszechnionego również się nada.
Piszcie co macie w tym przedziale cenowym i o podobnych wymaganiach,oraz co proponujecie :)
Pozdrawiam.  :)

Link to post
Share on other sites

ja mam asusa zenfone 5 dobry jest kupiłem za 799zł

 

148,2 x 72,8 x 10,3 mm

 

145 g

 

Android 4.4 nakładka bardzo mi się podoba

 

 5 cali
 720x1280 px
 16 M kolorów
 IPS LCD gorilla glass 3

 

CPU: 1,2 GHz
 4 rdzenie
Qualcomm Snapdragon 400 MSM8926

lub

CPU: 1,6 GHz

2 rdzenie

Intel Atom

 

GPU: Adreno 305

 

Ram: 2 GB

 

pamięć Wbudowana: 8 / 16 / 32 GB zalezy od wersji

 

bateria: 2110 mAh

 

8 Mpx (tył)
2 Mpx (przód)

 

 

Bluetooth 4.0

Link to post
Share on other sites

Sony Xperia M4 Aqua. Generalnie to tutaj bym ci polecił Sony Xperia Z1 lub LG G2 bo oba mają Snapdragon 800 i 2gb RAM, ale nie chcesz z neta więc M4 Aqua na Snapdragon 615, a to niewiele słabsze od 800 jest no i 1.5gb RAM, co też jest całkiem OK biorąc pod uwagę że ma on ekran HD (a nie FHD jak Z1 czy G2)

 

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Przy tej klasie telefonu, aktualizacja do 6.0 to rzecz drugorzędna. Nie wiadomo czy bedzie oficjalnie 6.0 na samsunga ale napewno bedzie mnóstwo innych romow. Nie wiadomo też czy na 1 MB android 6.0 bedzie dobrze dzialał i czy wogole bedzie lepszy od poprzednika na przecietnych telefonach( podobnie bylo z wersja 5.0, niejednokretnie telefony na kitkacie chodziły lepiej). Mnie się wydaje,że przy porównywajniej klasie telefonu , najważniejszym kryterium jest cena.

Ewentualnie szukaj g2, może gdzieś dostaniesz, albo troszku dozbieraj i kup G3, za 1150 widzialem od przedłużającego umowe.

Link to post
Share on other sites

Aktualizacje są ważne. Czasem aktualizacje dużo wnoszą a ludzie sie wkurzają że nie dostaną jej. Na Motorolach akurat Lollilop działa dobrze. Nawet taka Moto G 1 generacji dostanie 6.

Nie każdy chce nieoficjalne oprogramowanie wgrywać lub też nie umie.

Owszem niektóre telefony na kitkacie działały lepiej np G2 albo G2 mini ale czysty android to całkiem co innego. Żadnych nakładek

Cena jest ważna ale nie aż tak. Jak jest różnica do 100-150zł to warto rozważyć dopłatę

Link to post
Share on other sites

No tak ale to 150zł to jest 20% wartości telefonu. Kolejną kwestia jest kiedy te telefony dostaną aktualizacje? Realny czas to za jakies ... 12 miesiecy lub póżniej. Najlepiej niech autor zdecyduje, ktorych elementow z tej układanki potrzebuje najbardziej.

Analizujac wszystkie wymagania, najlepszym telefonem byłby .... LG G E975, niezły procek, dobra grafika, dużo ramu, przyzwoity ekran, jedyny problem to dostępność w przyzwoitej cenie.

Link to post
Share on other sites

Pomyślę nad tym Asusem,dużo Ramu,Dual Sim,Dobry Ekran,Nie wiem jak z muzyką :/ ale wydaje się być Ok,to LG G2 jest Świetnym smartfonem,nawet dostępny w Saturnie za 1297,to jest smartfon bez wad prawie,tylko te 11gb wolnej pamięci :/


Android 6.0 to nie jest priorytet.Już wolałbym poczciwego 4.4 niż 5.0 bez upgrade'a Słyszałem że na niejednym smartfonie KitKat bije Lolipoppa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...