Skocz do zawartości

Przeniesienie numeru


Recommended Posts

Witam, za jakiś czas, będę mieć możliwość przeniesienia numeru do innego operatora, jakiego operatora polecacie ? Na telefonie głownie korzystam z internetu, dzwonię i piszę, więc ważne jest dla mnie aby operator oferował nielimitowane sms i minuty do wszystkich, oraz jakiś przyzwoity pakiet internetowy. Interesować mnie będzie abonament do 50zł a nad telefonem się zastanowię. 

Ciekawą ofertę zdaje się przedstawiać PLUS i Play co powiecie o tych sieciach ? Mam zamiar przenieść się z Orange więc nie bardzo interesuje mnie ich oferta.

Link to post
Share on other sites

Telefon zakupiony w abonamencie u operatora zawsze wychodzi dużo drożej niż normalnie, nawet porównując z ratami. Ja mam abonament za 39zł w Plusie, brałam kiedyś z telefonem, niby wszystko fajnie, prawie jak za darmo, ale i tak co jakiś czas zdarza mi się wykroczyć poza abonament, a internetu w tym pakiecie dają tylko 1 giga + jakaś marna garstka megabajtów w gratisie.

 

Chyba najlepszą opcją jest tak jak koledzy podpowiadają, telefon gdzieś na raty + tanią nową sieć.

 

Plus lubi dużo "super ofert" wcisnąć do umowy, które są świetne i darmowe, ale tylko do pewnego momentu. Gdybym dokładnie nie przeczytała umowy i nie wyłączyła usług, które terminowo były bezpłatne, płaciłabym dodatkowe 25 zł do abonamentu teraz.

Link to post
Share on other sites

Nie zgadzam się do końca z opinia, że zawsze telefon wzięty u operatora wychodzi drożej niż w sklepie na raty. A wiem bo sam teraz przechodzę do Play i biorę S6 i wychodzi to lepiej jak bym brał w Euro Rtv Agd :)

 

Tylko że na iPhony wszyscy mają koszmarne warunki!

 

Z Plus byłem zadowolony, ale kręcili mnie na transferze internetu, a teraz jeszcze opłaty multimedialne na ponad 100 zł gdzie korzystałem tylko z internetu z jednym ale.... Ja za to płace w abonamencie!!!

A to że dają coś za free i nie mówią o tym, a dowiadujesz się jak rachunek przychodzi za duży o 30 zł to SZCZERA PRAWDA.

 

Proponuje ofertę rodzina w Play tylko taniej wychodzi jak płacą 2-3 osoby (każdy może dobrać telefon)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...