Skocz do zawartości

SMARTFON DO 1300ZŁ !


Recommended Posts

Witam.Poszukuję Smartfona do 1300zł
Moje Priorytety:
-Wielkość ekran maks. 5 cali (musi się mieścić w kieszeni :) )
-WYDAJNOŚĆ
-2gb Ramu to absolutne minimum.Smarfton musi sobie radzić z wymagającymi grami i aplikacjami
-Chciałbym by smartfon nie grzał się zbytnio podczas dłuższej gry.
-Aparat 13mpx. który robi dobre zdjęcia w trybie auto (nie jestem wytrawnym fotografem)
oraz kręciłby niezłe filmy i miał optyczną stabilizację obrazu,oraz dobry aparat do ''selfie''
-Dobra optymalizacja systemu,oraz dobre przeglądania internetu.
-BATERIA Musi być Wytrzymała i tyle.
-Dźwięk dużo słucham muzyki przez słuchawki,więc musi być dobry bas i odwzorowanie tonów.
Dodam Jeszcze że musi to być smartfon który jest dostępny w sklepie (nie jestem zwolennikiem kupna drogich rzeczy przez internet) 
PISZCIE,co polecacie w tej cenie ? :)
Na razie interesuje mnie następujący model
-LG G2.

Link to post
Share on other sites

Oneplus One 3 GB ram moncny procek dobre kamery i zajefany system. Root to mała chwila więc - zyskujesz na wydajności po zastosowaniu odpowiednich myków, lub bateria trzyma Ci 5 dni... Zależy co robisz. Muzycznie wypada lepiej od sgs 5 więc nie ma dramatu. Fakt faktem przez internet...

Link to post
Share on other sites

I 5.5 cala a autr chce maks 5 cali

S5 ma 5.1 więc prawie nie wykracza

Zobacz jeszcze Xperia Z3 compact. Bardzo dobry i wydajny telefon. Przez to że ekran jest hd to jest bardzo szybki. Dobra bateria

Co do G2. To byłaby to bardzo dobra opcja ale już ciężko go dostać i nie ma wejścia na kartę sd a przy słuchaniu muzyki, robieniu zdjęć i nagrywaniu filmów może być problematyczne

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie chcę się reklamować, ale jeżeli szukasz G2 w stanie idealnym i z gwarancją producenta (fvat23% - a nie jakaś lewa gwara na fakturze marża 0%) to zapraszam do mnie na PW. Mam miesięcznego G2 ze szkłem nillkin i silikonowym etui w bardzo dobrej cenie na gwarancji do 23.07.2017 r. 

Edytowane przez mst1622
Link to post
Share on other sites

Bierz zwykłą S5 ma bardzo dobry wyświetlacz 5.1" Full HD Super Amoled (bardzo dobre kąty widzenia, kolory, kontrast),16 gb pamięci wbudowanej,slot na karty SD,wydajne podzespoły wydajny Snapdragon 801,wydajna grafika Adreno 330,2gb ramu,bardzo dobry aparat 16 MPix (dobra lampa LED,świetny HDR, bardzo szczegółowe i ostre zdjęcia, filmowanie w 4k, prędkość działania (tryb seryjny),16 gb pamięci wbudowanej,slot na karty SD,bardzo dobra jakość dźwięku na słuchawkach,sprawny i dobry moduł GPS z GLONASS,NFC, pełna obsługa USB OTG, WiFi ac, port micro USB 3.0, nadajnik podczerwieni,bardzo długi czas pracy na akumulatorze 2800 mAh, dodatkowo możliwość wymiany akumulatora na jeszcze pojemniejszy i kupisz S5 w sklepie stacjonarnym.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...