Skocz do zawartości

Opłaca się kupić iphone 4 za 2 lata???


Recommended Posts

szczerze że jestem zdziwiony niską ceną iphonów 4, używkę można dostać za około 500zł. Pytanie czy jeszcze się opłaca bo to już dość stary model. Wybierając smartfon zależy mi w 90% na szybkości działania: menu, multimedia i przede wszystkim internet, . Od razu mówię że Lumia 535 mnie nie interesuje, nie chcę nic na WP. 


Smartfona używam do internetu właśnie przede wszystkim, smsy, rozmowy, messenger, facebook, youtube, gry na telefonie nie gram, czasem jakieś zdjęcie. Szybkość działania jak już wspomniałem to priorytet.


 


uważam że albo kupić coś taniego i wartego swojej ceny za około 500zł,  i w tym przedziale chciałbym kupić tego iphone 4 cenowym ale z moimi wymaganiami nie sądzę żeby był sens płacić aż tyle pieniędzy, nie mówiąc już o flagowcach za 1500zł, bo po prostu nie potrzebuje tych wszystkich bajerów.


 


 


To w zasadzie tyle, jestem otwarty na propozycje, ale interesuje mnie odpowiedź czy do moich wymagań .


Link to post
Share on other sites

5 już nowej teraz nie kupisz. Chyba że zie trafi jeszcze w jakieś dużej sieciówce. Jakiś czas temu widziałem w saturnie za 2100 a poza tym to same refuby na allegro więc nawet niewarto sie tym interesować

4s u operatorow to wersje 8gb więc marnie. Skończy się niebawem wsparcie o ile już sie nie skończyło. Tego dokładnie nie wiem

Jak 4s kupić to używke ale z większą ilością pamięci albo 5 jeśli znajdziesz w dobrym stanie i w dobrej cenie bo w idealnym stanie to ceny czasem są przerażające

Za 2 lata zapomnij o 4s

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...