Skocz do zawartości

Co wybrać - smartfon ?


Recommended Posts

Witam, 

 

mam okazję - przedłużenie umowy z operatorem na mixie - zabrać nowy telefon. 

 

Oto co wpadło mi w oko: 

 

1/ http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxytrend2lite/

 

2/ http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxyace4/

 

3/ http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/f60/

 

Osobiście bardzie pasuje mi telefon nr 1 - małe gabaryty co jest ważne. 

 

Jakie macie opinie o w/w telefonach ? Warto się w nie bawić ? Niestety nie mają na mixa Samsunga J1. 

 

Pozdrawiam. 

 

Link to post
Share on other sites

Trend 2 lite ma mało ramu i będzie się wieszać na potęgę. Odpalisz sobie przeglądarke i jakąś muzyczke w tle i już będzie mu ciężko. Dwójka wypada troche lepiej. W jakiej cenie proponują ci te telefony i w jakim abonamencie?

 

Edytowane przez Radekor
Link to post
Share on other sites

Nie chcę abonamentu

 

Doładowanie 50 zł na 36 doładowań -  samsung Tend lite 2 za 2 zł 

 

Sony Xperia E4 + Statyw do selfie - 9 zł 

 

LG F60 - 20 zł 

 

Samsung Galaxy Ace 4 - 70 zł 
Link to post
Share on other sites

50zł miesięcznie... 

Nie masz budżetu? Tzn w ogóle nie masz pieniędzy? To jak chcesz wziąć taki mix?

Nie wiem jaką masz ofertę w tym mixie ale rozważ Virgin - masz pakiet 19 lub wszystko full za 29zł. Przy droższym wariancie zakładając 36 doładowań wydasz trochę ponad 1000zł i zaoszczędzisz 800zł w porównaniu do mixa a to już kwota, za którą można coś ciekawszego kupić.

Link to post
Share on other sites

Tzn nie mam teraz grubszej kasy by od razu kupić telefon. 

 

Zmienię nieco moje pytanie : Telefon o w miarę dobrych parametrach, ale o gabarytach jak ma Samsung galaxy trend line 2. Zależy mi na takich małych gabarytach.  

Link to post
Share on other sites

S4 mini to słaby telefon. Touchwiz i te podzespoły to kiepska opcja

Rozejrzyj sie lepiej za LG Spirit albo G2 mini. Dobre i niedrogie urządzenia

Lub coś na windowsie bo w tej cenie to akurat windows jest lepszą opcją. Jak nie chcesz dużo wydać to np Lumia 535. Za troche więcej jest 540 i 640

Link to post
Share on other sites

Właśnie chcę zaminić Lumię 535 - Windows nie jest zły, ale jest za duży - samsung Tend lite 2 lub samsung j1 mają jak dla mnie dobre gabaryty, które mi pasują, i nie chcę nic więcej. 

Link to post
Share on other sites

@up

 

Dlaczego ktoś mi mówi co dla mnie dobre - wspominasz o 5 calach jako standard. Ale ja patrzę pod siebie a nie na producenta - mam 5 cali i mi nie odpowiada - za duże gabaryty , a 4 - 4,5 to jest to co mi pasuje. Wezmę na wstrzymanie przez jakiś czas, poszukam i może coś trafię. 

Link to post
Share on other sites

Może iPhone 4s 16GB? Jest mały i powinien jeszcze sprawnie działać (na Allegro jest aukcja nowego, za 799zł). Jest jeszcze Xperia Z1 Compact, ale jest droższa i sporo większa (kanciasta).
Ciężko będzie w dzisiejszych czasach o coś mniejszego niż ~4.7". Przejdź się do sklepu i pobaw telefonami 4.7", ale z zaokrągloną obudową (np. LG Spirit 4G). Jeżeli nie będziesz się w stanie przyzwyczaić, to niestety, ale twój wybór będzie mocno ograniczony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...