Skocz do zawartości

Recommended Posts

Co myślicie o nowych Nexusach ?? Bo poważnie zastanawiam się nad ich zakupem. Mam zamiar kupić jakiegoś w miarę niezłego smartfona i właśnie zastanawiam się nad Z2 lub Huaweiem Mate 7, jednak teraz poważnie myślę o dołożeniu kasy i zakupu 5xa... Tylko nie wiem czy to się opłaca, bo patrząc na parametry, spodziewałem po się po nexusie coś mocniejszego

Link to post
Share on other sites

To całkiem dobre parametry. Takie jak w G4 nie licząc tego ramu. Do tego jest czysty android, a tego chyba nie trzeba tłumaczyć więc da rade na tym 2gb ramu choć też miałem nadzieje że wsadzą 3 no ale cóż. Za 1999 powinien być

Huawei Honor 7 też jest bardzo ciekawy.

Link to post
Share on other sites

Z Nexusem 6P jest problem jeśli chodzi o jego wielkość, ludzie mogą nie lubić aż takich dużych telefonów. Zastanawiam się jeszcze czy nie dopłacić do Note4, w końcu note, to note... 

 

Tak jak mówiłem wcześniej, ten 5x strasznie mnie rozczarował... Liczyłem minimum na 3GB RAMu, dodatkowo miałem nadzieję że zrobią niespodziankę i dorzucą slot kart SD, a tu niestety. Czyli zostaje przy wborze między Z3 a Mate7, lub dorzucić trochę do Note 4. Tego Honora 7 brałem pod uwagę, ale jednak coś mnie w nim odrzuca, ciężko mi określić co. 

Link to post
Share on other sites

Szybkość działania nexus 2015 podobna do lg g4,gorszy aparat a cena dużo wyższa,warto dołożyć do Note 4 ma bardzo dobry i jasny wyświetlacz Quad HD 5.7",bardzo dobry aparat,bardzo wydajny procesor Exynos Octa 5433 + 3gb ramu,długi czas pracy na akumulatorze + dodatkowo możliwość wymiany akumulatora,rysik S-Pen i związane z nim funkcje.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Wiecie co, stwierdziłem, że nie ma sensu kupować Note'a 4, bo jest troszeczke za duży. Dołożę sporo i kupie SGS6tkę. Podobno to najlepszy pod względem jakości Samsung w historii, zaraz po 2ce. Nie będę robił żadnych root'ów, podoba mi się ona stylistycznie, ma mocne podzespoły i jako flagowiec myślę że jeszcze około 3 lata będą aktualizacje. Zastanawiałem się też nad G4, ale co mnie w nim najbardziej irytuje to ten przycisk odblokowywania z tyłu(tak, wiem że można dwa razy stuknąć, ale ja po prostu tego rozwiązania nie kupuje). Tak samo nexusy, trochę mnie rozczarowały. 

 

Jedyne co mi się nie podoba w 6tce to brak wodoszczelności oraz brak własnego przycisku do robienia zdjęć jak w Ztkach od Sony.

 

Dzięki za pomoc w wyborze :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...