Skocz do zawartości

Smartfon do 700-800 zł


Recommended Posts

Witam was. Jako że rozbiłem swoją lumie 520 zostałem bez telefonu i potrzebuję nowego. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć to w granicach jak w temacie lecz wolałbym bliżej tych 700 zł się trzymać. Windows Phone trochę mi się znudził no i są braki w aplikacjach niedopracowanie, więc myślę że chciałbym wrócić do androida, lecz zależy mi bardzo aby był płynny dlatego myślałem nad motorolą moto g 2 lte  w mediaexpert oferują ją za 679zł lub lg spirit h440n. Lecz słyszałem że ten drugi ma czasem problemy z płynnością dlatego myślę że motorola będzie stabilniejsza ale to tylko moje spostrzeżenie. Co polecacie najlepszego i najbardziej wydajnego w tym przedziale cenowym??

Edytowane przez Lukasz-CAL
Link to post
Share on other sites

Witam was. Jako że rozbiłem swoją lumie 520 zostałem bez telefonu i potrzebuję nowego. Pieniądze jakie mogę przeznaczyć to w granicach jak w temacie lecz wolałbym bliżej tych 700 zł się trzymać. Windows Phone trochę mi się znudził no i są braki w aplikacjach niedopracowanie, więc myślę że chciałbym wrócić do androida, lecz zależy mi bardzo aby był płynny dlatego myślałem nad motorolą moto g 2 lte  w mediaexpert oferują ją za 679zł lub lg spirit h440n. Lecz słyszałem że ten drugi ma czasem problemy z płynnością dlatego myślę że motorola będzie stabilniejsza ale to tylko moje spostrzeżenie. Co polecacie najlepszego i najbardziej wydajnego w tym przedziale cenowym??

Chciałbym żeby telefon dobrze i bezstresowo służył mi najbliższe 2 lata.

Znalazłem jeszcze trochę droższy Lg g4c i samsung galaxy j5, nie wiem czy są bardziej wydajne od motoroli. Czy ona jest bezkonkurencyjna w tej cenie?

Link to post
Share on other sites

Jest moto g2 albo Huawei p8 lite, jednak jak kolega zauważył za około 800 zł można dostać idealnego, używanego g2,który wymiata w tym przedziale cenowym. Sam posiadam prawie od roku i zadyszki nie złapał ani razu. Snap 800 z 2 GB ramu i lekką nakładką zapewnia świetną płynność i wydajność. Polecam ze szczerego serca. Jedyny mankament to okolo 10,6 GB pamięci dla użytkownika bez możliwości rozszerzenia.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Chcę tylko nowy telefon. Ten Huawei p8 lite bardzo ciekawa opcja lecz boje się że on będzie kosztował ponad 800 zł, a tyle nie dam rady przeznaczyć pieniędzy, może ktoś z was wie ile on kosztuje w mediaexpert? Powiedzcie jeszcze jak w razie czego rozróżnić zwykłą wersje motoroli moto g 2 od wersji lte?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...