Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze smartfona :)


Recommended Posts

Cześć

 

Od dłuższego czasu wybieram smartfon , na pewno już dawno doszło by do jakiegoś zakupu gdyby nie to , że jestem dość wybredny . A mianowicie :

- STRASZNIE , ALE TO STRASZNIE podoba mi się design samsungów z serii galaxy :)

- nie podobają mi się wszystkie Lg-ki , strasznie odpycha mnie ich ekran , kolory , a najbardziej chyba te przyciski z tyłu telefonu .

- ekran poniżej 4.5 włącznie wydaję mi się strasznie mały . Może dlatego , że mam strasznie wielką dłoń?

 

,, Po prostu kup samsunga ,, Tak , też o tym myślałem , ale wszystkie nie flagowe samsungi są przez was ( użytkowników forum )  wyśmiewane i mieszane z błotem . Na przykład taki SIII Neo , czy zwykły SIII , albo Grand Neo ? Co jest w nich nie tak ? Jeżeli piksele na ekranie jak najbardziej mi odpowiadają , a ich bebechy i osiągi chyba nie odbiegają tak od Motoroli E 2 gen czy G , Lg g2 mini , czy innych polecanych przez was w tej cenie smarfonów ?

Pozdrawiam :)

 

Ps. Co to budżetu - Niech będzie z 750 złoty .

Edytowane przez Texuuu
Link to post
Share on other sites

Samsung nie konkuruje z innymi producentami w midendzie.Po prostu ma dobre falgowce a średniaki tego producenta są gorsze niż np.od lg czy motoroli.W s III touchwiz czyli nakładka zabija wydajnośc i jedyne sensowne rozwiązanie to jakiś lekki customowy rom.W tej cenie jak napisał Deusjarek moto g2 na czystym andku czyli przeciwieństwo samsunga na touchwizie,który zamula.We flagowcach jest odchudzona i odświeżona nakładka więc nie odstaje pod względem obciążania sprzętu ale we wspomnianym przez Ciebie s3 zabija wydajność.

Do 750 zł to ta motorola,ale jakbyś dołożył do 800 zł i kupiłbyś używke g2 miałbyś telefon o klase wyżej.Desing według mnie ma ciekawy,wąskie ramki ogólnie cienki i ma przyjemny kształt a do przycisków z tyłu da się przyzwyczaić.Innym mocniejszy sprzętem jest xperia z1c lecz dla Ciebie zbyt mały rozmiar.Ogólnie w średniakach prym wiedzie lg i motorola.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...