Skocz do zawartości

Problem z wiedźminem


Recommended Posts

Czy wyskakuje Ci komunikat o utracie stabilności sterownika lub BSoD  video_tdr_failure ? Jeśli nie to nic na to nie poradzisz, wiedźmin ma problem z kartami po OC nawet w referencyjnych. Możesz próbować starszych sterowników.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites

Ten komunikat, który podałem występuje przy przegrzaniu karty(na zdjęciach temperatury w porządku) lub kiedy karta po OC sobie nie radzi i wtedy lecą artefakty. Testujesz różne sterowniki to raz oraz obciążasz kartę programem typu OCCT, jeśli problem wystąpi znowu karta prawdopodobnie felerna.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites

Ten komunikat, który podałem występuje przy przegrzaniu karty(na zdjęciach temperatury w porządku) lub kiedy karta po OC sobie nie radzi i wtedy lecą artefakty. Testujesz różne sterowniki to raz oraz obciążasz kartę programem typu OCCT, jeśli problem wystąpi znowu karta prawdopodobnie felerna.

W testach nie zauważyłem artefaktów 

Screen z furmarka

 

http://www.ozone3d.net/gpudb/score.php?which=175636

https://drive.google.com/file/d/0B0-yC8oFTBwKd01zWUtQQ3JXR1k/view

 

ahh nie pokazało temp

min 55 max 67

 

Wcześniej robiłem 3dmark też było w porządku

Edytowane przez dedek
Link to post
Share on other sites

Nvidia spartoliła sprawę z wiedźminem, jeśli uważasz, że wszystko jest w porządku to dobrze ale miej na uwadze to co napisałem, jeśli karta będzie sypać artefaktami w innych produkcjach, kontroluj to.

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Ja tez mam problem z wieśkiem, mam grafe gigabyte gtx970, po 3-7 minutach rozgrywki wyskakiwał mi kernell, zainstsalowalem polecane starsze sterowniki i w sumie nie jestem pewien czy to pomoglo, bo dalej sie wywala, ale bez informacji o bledzie sterownika, tylko po prostu wylacza, ale okazalo sie, ze moje cpu siegaja do 99 stopni, takze raczej u mnie to wina zle rozprowadzonej pasty termoprzewodzacej na procku..

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...