Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam zamierzam zbudować układ chłodzenia procesor + grafika.

Specyfikacja:

Procesor i5 6600k

Grafika (zamiar gtx 970-980) na pewno będzie używka najlepiej z blokiem( Jak by ktoś się pozbywał to priv)

Obudowa NZXT H440 (czarno-czerwona) 

Zamiar mam taki front chłodnica 360, top 240 wszystko na wężach.

Jeśli był by ktoś chętny do skompletowania dla mnie zestawu łącznie ze złączkami czyli full :)

Budżet myślę ze 2 tyś zł powinno starczyć. A i najlepiej żeby całe zamówienie mógł zrealizować w jednym sklepie. Pozdrawiam  

 

Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem dobrze by było jak byś się najpierw zapoznał z tym tematem, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś  :) http://forum.benchmark.pl/topic/82784-ch%C5%82odzenie-wodne

Potem postaraj się popatrzeć na swoją obudowę, poszukać inspiracji w sieci bo jest naprawdę sporo fajnych buildów w tej budzie, na nich możesz się wzorować i wtedy sam poskładać to co będzie Ci pasować. W tym sklepie znajdziesz wszystko http://angela.pl/k2,chlodzenie-ciecza.html do tego miła i rzetelna obsługa. Wtedy jak już złożysz jakiś zestaw wklej go tutaj a na pewno pomożemy Ci jak będziesz mieć jakieś pytania lub jak coś będzie nie halo.

Tak w "ciemno" nam jest ciężko złożyć Ci gotowy zestaw ponieważ nikt z nas nie wie jaką wasz wizje układu, czy zainwestujesz w pompę D5, czy może DDC bo inna Ci nie wejdzie, nie wiem też jak chcesz poprowadzić węże, przez co mega Ciężko doradzi odpowiednią ilość złączek kontowych itd :)

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

powiem tak na moj 'zryty beret' to on sie powinien tym interesowac nie ty to on od ciebie chce/al kupic

'kolo' milczy to olac z gory i sie nie przejmowac...wyciagnac wnioski na przyszlosc...brac zaliczki (w szczegolnosci od takich osob malo aktywnych na forum) itd %-)

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Nie ma co rozprawić leci minus na konto tego Pana i więcej problemu nie będzie, chyba że się niebawem zgłosi Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka


edit 
nasz kolega powrócił, więc nega nie będzie paczka jutro wyjeżdża.

Edytowane przez tomasz1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...