Skocz do zawartości

Jak zauktulizować BiOS do straszej wersji ?


Recommended Posts

Hej.

 

Pożyczyłem od kolegi to złączę ps/2 i już jest git, ale moje główna klawiatura to nie chcę działać tylko ta klawiatura z kablem i złączyłem ps/2 działa ?? o co chodzi

 

ale mam nowy problem. BiOS prosi o auktulizacje do starszej wersji wiem, że @torure robił poradnik, ale z systemu, a ja do systemu wejść nie mogę, może ktoś opisze jak i co zrobić bez whcodzenia do systemu.

 

oto co pisze, ale płyta to EG41MF-US2H

 

 

:):) :oops:

Begin to update backup BiOS to latest version......................

 

Writing BiOS Image.........

Link to post
Share on other sites

Ten komunikat mówi, że płyta aktualizuje drugą kość do najnowszej wersji a nie, że prosi o downgrade do starszej wersji (ehh, czego Cie w szkole uczą na angielskim? :) ).

 

PS. Nie stosuj tylu znaków interpunkcyjnych, to zupełnie niepotrzebne.

Link to post
Share on other sites

ok pokaże pokolei :) jak się uruchamia

 

1.

http://img514.imageshack.us/content_rou ... ia=mupload

 

tutaj jest link ;)

 

2. http://img819.imageshack.us/content_rou ... ia=mupload

 

 

a potem się wyłącza i włącza i to samo w punktcie 1

 

 

co mam robić ?? :)

 

 

jak wchodze w Q---- coś tam w BiOSIE to mam tylko floppy A a mój pendrive to ( tak piszę na przodzie i tyle )

 

Ldb to z przodu

a z tyłu traveling disk U273

 

Ten komunikat mówi, że płyta aktualizuje drugą kość do najnowszej wersji a nie, że prosi o downgrade do starszej wersji

ale jak mi sie wyłącza komp i włącza komp po tym ? , więc

Link to post
Share on other sites

latest version - ostatnia wersja... jeśli twoja płyta to obsługuje to spróbuj zrobić update przez pendrive... potem spróbuj zresetować bios przestawiając zworkę. :ciekawy: ściągnij generalnie update biosu i zainstaluj na wszystkie możliwe sposoby... jak to nie pomoże to nie wiem :)

Link to post
Share on other sites

wyciągnąłęm CMOS wyskoczyła, zostawiałem na noc wyciągnałem i już ,puźniej kolega dał ps/2 i już nic

 

nie da się zrobić BiOSU bo nie widzi mi oendrvie zrobibiłęm tak jak kazaliście i nadal nie widzi

 

więc sam już nie wiem może dostane n0wy, a jak nie to bedę bawił się na 1 rdzeniu 1.6 ghz i finish !

 

jutro musze oddać koledze ps/2 więc nic już się nie da zrobić :/ moim zdaniem cały komp jest już zwalony

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...