Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej, poszukuję słuchawek za 100zł (powiedzmy +/- 20zł) dla brata. Początkiem tego roku oddałem mu swoje Sony DR-GA200 (sobie kupiłem HMC 631), jednak brat dał radę tym Soniakom. Słuchawki mają służyć mu głównie do gier (jakiś BF, Skyrim czy CS) i podłączone będą pod integrę Realtek ALC-892 (płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H). Właściwie mam dwa wymogi dla tych słuchawek:

- niech będą wytrzymałe

- muszą mieć wbudowany mikrofon

Wiadomo, że za tą cenę cudów nie będzie (zwłaszcza po podłączeniu słuchawek pod integrę), ale szukam czegoś możliwie najlepszego.

Szukałem trochę na własną rękę i znalazłem Modecom Rage MC-831 (130zł), ma oplatany kabel i nie wygląda jakby się miało rozlecieć. Znalazłem też Creative Fatality Gaming HS-800, ale nie wyglądają zbyt solidnie i nie jestem też przekonany do tego odłączanego mikrofonu.

Co sądzicie o podanych słuchawkach? Są cokolwiek warte? Które lepsze? Może macie jakieś inne (lepsze) propozycje?

 

Wiem, że w tej cenie są Superluxy HD330 i HD681, ale niestety nie mają wbudowanego mikrofonu.

Link to post
Share on other sites

Skinny proszę wyjdź i nie polecaj ludzia samelcu i nie wracaj najlepiej

(kolejny kup ja mam i są fajne bo je mam, inne nie wiem te mam to kup te)

 

Do autora nie znajdziesz słuchawek z mikrofonem w tej cenie najtańsze co można polecić to hmc631 i hiperx cloudy

 

Do stowki jak dobrze poszukasz znajdziesz superluxy HD 681 i mikrofon złamana z1 nic lepszego za te pieniądze nie dostaniesz

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

@bleck55

Ja rozumiem, że w cenie słuchawek "4gamers" można dostać lepsze "normalne" tylko jak już pisałem:

- nie ma sensu pchać tam nie wiadomo czego, bo i tak będzie latało na integrze. Co mi z wrzucenia tam nawet i HiperX Cloud skoro to tylko dość słaba integra.

- niestety słuchawki MUSZĄ być z wbudowanym mikrofonem

Jakby nie ten wymóg to jak już sam pisałem zamówiłbym bratu HD330 lub HD681.

 

Odkąd w DR-GA200 bratu siadł mikrofon to używa on właśnie dodatkowo Zamlmana ZM-MIC1, tylko sam widziałem jak to wygląda. Wala się dodatkowy kabel, plącze się, niby można przypiąć na koszulkę, ale nie jest to wygodne, a na kablu za bardzo trzymać się nie chce.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Tylko ze bierzesz je na własną odpowiedzialność nikt tu ci nic innego nie poleci bo wrócisz i będziesz marudzić ze guwniane są HD 330 mam i do grania one się nie nadają nie to granie za dużo Basu są ciemne przytlumione przy dłuższym odsłuchu strasznie męczą

 

Jest stojący trast (czy jakoś tak będę w domu podlinkuje) za około 40zl jakość porównywalny z zalmanem

 

Jak by było coś do 100 z mikrofonem polecił bym Ci ale wszystkie te konstrukcje 681 zjadają na śniadanie bez popijania a 681 grają juz do rzeczy z Integry

Edytowane przez bleck55
Link to post
Share on other sites

Panowie, spokojnie, spokojnie :)

Nikt mi wody z mózgu nie robi, bo sam wiem jak wygląda sprawa gamingowych słuchawek.

 

Pietrak podał KOSS-SB45, cena do przełknięcia (140zł). Kwestia jak one się mają przykładowo do Superlux HD681? To, że zapewne "niszczą" podane wcześniej gamecomy i modecoma to się domyślam.

Refresh

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Słusznie. To co te słuchawki potrafią z siebie dać wynagradza ten nieszczęsny mikrofon. jak będzie narzekał na brak zintegrowanego mikrofonu to niech sobie porówna u jakiegoś kolegi podobnej klasy szmelc (a znajdzie takich wielu) i na pewno już nie powie ani jednego złego słowa :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...