Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kolego, zaoszczedzisz pare groszy na zasilce, a stracisz na czyms innym. Nie oplaca sie. Chiefty czasami potrafia nie trzymac napiecia na liniach (przerabialem to u siebie). Kolega lewiis podal Ci dobry zestaw na 4460. Za drogo? Nie kupuj napedu (system wgrasz z pena) i obudowy (kup za miesiac, teraz potrzymasz w kartonie podzespoly)... Ewentualnie proc + grafa uzywana z gw wyjdzie Ci troche taniej.

Link to post
Share on other sites

W obu na linii 12v jest 336 w mocy, chieftec jest ok, ale antec to lepsza jakość wg. Mnie

Wiesz sprawiasz wrażenie że potrzebujesz porady ale jak co do czego to masz własne zdanie ;)

Niestety, chcesz i5 to musisz wydać choć tyle

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

Wiesz sam nie wiem co pir4anian chce zaproponować, oszczędność w dyskach 500gb to 10-30zł, może są taniej na allegro

A napęd? Podłączasz tylko kabel od zasilacza i sata od płyty głównej, a i pamiętaj żeby niej kupić dvd na kabel ata!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to troll czy co? Odpowiedź padła już dawno. Co do dysku, zaproponowałem 500gb i brak napędu z racji tego, że wymieści się wtedy w 2k zł. Po drugie chce zaoszczędzi na nowych częściach 100zł, a kupując gdzieś indziej znowu dopłaci do przesyłki i nici z oszczędności. Kolega może też przez miech nie kupować grafy i jechać na integrze, a później sobie dołożyć. Gratuluję cierpliwości ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...