Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie,

 

W Play będę podpisywał umowę na pakiet rodziny i muszę dla swojej kobiety dobrać telefon.

Zawiasku z tym mam do was pytanie, który telefon będzie wydajniejszy i zarazem lepszy? Czy po jakimś czasie będą problemy typu "zwis" lub lagowanie? Telefon ma służyć do rozmowy, internetu, słuchania muzyki w powrocie do domu w zatłoczonych KM i SKM ;)

 

Chyba że macie inne propozycje? Jedynie co mogę dodać to na pewno odpada Huawei P8 lite, a oprócz tego mam delikatne obawy co do telefonu marki LG... Pewnie dla tego, że poprzedni LG L9 2gen.  sprawiał wiele problemów...

 

Dziękuje :)

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał g3.To były flagowiec,dostanie aktualizacje.Jest lepszym sprzetowo lecz przez rozdzielczosc qhd bywaja czasem pojedyncze przerysowania interfejsu ale nadal jest szybki,dużo poprawili w lolipopie i w m też maja byc zmiany.Samsung a5 wygrywa jedynie jakością wykonania choć cene ma i tak za dużą w stosunku do tego co oferuje.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak jak grzechu. G3 jest lepszy pod każdym względem oprócz wykonania. Czy A5 dostanie 6.0 niewiadomo, ja osoboście wątpie bo na liście samsunga urządzeń do aktualizacji nie było nawet S5 a nad G3 już pracują od jakiegoś czasu. Ma być sporo zmian i myśle że naprawią te przerysowania. Sam mam ten model i jestem zadowolony choć bateria moglaby być lepsza

Link to post
Share on other sites

A G3 dostanie aktualizacje? 

 

Dla siebie wybierałem miedzy HTC M9, LG G4, S6 jeszcze dziś kumpel polecał edga ale to już za duża dopłata. Podkusiło mnie po pracy odwiedzić sklep Saturn w Złotych Tarasach. I pięknie trafiłem bo jak się okazało są wystawy telefonów Samsunga, LG, HTC, Huawei, Prestigio... Ostatecznie po analizie organoleptycznej  postawiłem na S6.

Edytowane przez Naksos
Link to post
Share on other sites

G3 dostanie na 100% android 6.0, S6 świetny wybór. Prestigio ma brak wsparcia,kiepską optymalizację,tragiczny serwis nawet po kilka miesięcy oczekiwania bo np muszą jakąś część sprowadzić i zdarzają sie dosyć często wady typu że ekran nie reaguje w jakimś miejscu na dotyk, ekran sie odkleja itp.HTC M9 ma przegrzewający się procesor.

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...