Skocz do zawartości

Przedłużenie umowy t-mobile, pomoc


Recommended Posts

Witam, przedłużam umowe i w abonamencie który mnie interesuje podano mi takie oto telefony: 

 

- Huawei P8 Lite Dual Sim

- HTC Desire 820

- Xperia M4 Aqua

- Alcatel Onetouch idol 3 (5.5)

- Iphone 4s 8gb

- Samsung galaxy A5

 

Najbardziej spodobał mi się P8 i A5, zależy mi na tym żeby telefon dawał radę przy wiekszych apkach i robił dobre zdjecia przodem i tyłem. Który z nich będzie najlepszym wyborem? Boli mnie w xperi 8gb pamięci, czego nie ma w huaweiu i samsungu. Pomóżcie bo sam super się nie orientuje w elektronice, pozdro

Link to post
Share on other sites

Ja właśnie z tego samego powodu bym go nie kupił. 16gb jednak w dzisiejszych czasach minimum zwłaszcza jeśli chcesz mieć więcej aplikacji zainstalowanych.

P8 lite jest dobry ale ma troche kiepską baterie. Aparaty obydwa niezłe

A5 też jest niezły. Dobry aparat, fajny ekran, 2gb ramu ale troche martwiłby mnie ten touchwiz ale tam jest troche odchudzony i ponoć daje rade. Nie miałem okazji dłużej sie nim pobawić niestety

O idolu słyszałem dużo dobrego jednak nie miałem z nim styczności

Desire 820. Bez wodotrysków ale to solidny telefon. Wydajny, dobra i szybka nakładka, dobry aparat jednak ekran tylko hd a przy tym rozmiarze to kiepsko

Iphone odrzuć bo to już dziadek i w dodatku tylko 8gb wbudowanej pamięci bez możliwości rozbudowy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bateria zbyt duzego problemu mi nie robi bo mam dużo okazji do ładowania, więc wybór zostaje miedzy A5 a P8.

Który jest "mocniejszy" ogólnie? Procesor, grafika, system i jakos fot?

 

edit. z tego co wyczytałem to prócz zdjęć P8>A5, nawet zdecydowanie.

Prawda to?

Edytowane przez michson
Link to post
Share on other sites

ja bym brał Huawei P8 Lite Dual Sim, niby autorski procesor tej firmy różne ma recenzje, ale sobie dobrze radzi :) jak masz możliwość to sprawdź oba w salonie przed podpisaniem umowy, i zadecyduj :)   tu porównanie i opinie obu jak jeszcze nie czytałeś :) http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxya5/ i  http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p8lite/Huawei-P8-Lite.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...