Skocz do zawartości

10 takich samych zestawów pod gry e-sportowe.


Recommended Posts

Jaki sens jest kupowania i5 do CS:GO/HS/LOLa?

 

http://iv.pl/images/02676686433332537585.jpg

 

Jest to overkill dla lola i HS więc omine te produkcje:

W CS:GO podobna konfiguracja uzyskuje takie wyniki:

 

Średnio: 132 FPSy na maksymalnych detalach

 

Najważniejszym faktem jest to, że większość profesjonalnych graczy gra na 4/3 1024x768 detale very low-medium.

CS:GO nie jest grą gdzie walczymy o detale, żeby móc pooglądać więcej pikseli piasku na drzwiach + w profesjonalnych rozgrywkach właśnie detale czasami przeszkadzają (np. unoszący się pył przy drzwiach na DD2 delikatnie przysłania wszystko co jest za nim, w tym również przeciwników) dlatego też uważam, że wydajnościowo mojej konstrukcji nie mamy nic do zarzucenia.

 

Dodatkowo SSD na podstawowe aplikacje, 3 gry i system. Mała obudowa z jednym wentylatorem (+ dla ciszy), karta graficzna od MSI (dopłaciliśmy 50zł i zyskujemy chłodzenie TwinFrozr, które wraz z ultra energooszczędnym i chłodnym reprezentantem układów Maxwell oferuje maksymalną cisze) + cichy zasilacz, który spokojnie starczy do takiej konfiguracji, podstawowa płyta główna (spełni wymagania, integra do gier w sam raz, a jeśli kupicie lepsze gamingowe słuchawki najczęściej dorzucona jest karta dźwiękowa, patrz. Hyperx Cloud / Sibera RAW Prism) + 4GB sprawdzonego RAM'u, które starczy z zapasem.

 

Ogólnie reasumując, malutki i cichy zestaw spełniający twoje wymagania

Kod; EXPLOZJA

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jaki sens jest kupowania i5 do CS:GO/HS/LOLa?

 

http://iv.pl/images/02676686433332537585.jpg

 

Jest to overkill dla lola i HS więc omine te produkcje:

W CS:GO podobna konfiguracja uzyskuje takie wyniki:

 

Średnio: 132 FPSy na maksymalnych detalach

 

Najważniejszym faktem jest to, że większość profesjonalnych graczy gra na 4/3 1024x768 detale very low-medium.

CS:GO nie jest grą gdzie walczymy o detale, żeby móc pooglądać więcej pikseli piasku na drzwiach + w profesjonalnych rozgrywkach właśnie detale czasami przeszkadzają (np. unoszący się pył przy drzwiach na DD2 delikatnie przysłania wszystko co jest za nim, w tym również przeciwników) dlatego też uważam, że wydajnościowo mojej konstrukcji nie mamy nic do zarzucenia.

 

Dodatkowo SSD na podstawowe aplikacje, 3 gry i system. Mała obudowa z jednym wentylatorem (+ dla ciszy), karta graficzna od MSI (dopłaciliśmy 50zł i zyskujemy chłodzenie TwinFrozr, które wraz z ultra energooszczędnym i chłodnym reprezentantem układów Maxwell oferuje maksymalną cisze) + cichy zasilacz, który spokojnie starczy do takiej konfiguracji, podstawowa płyta główna (spełni wymagania, integra do gier w sam raz, a jeśli kupicie lepsze gamingowe słuchawki najczęściej dorzucona jest karta dźwiękowa, patrz. Hyperx Cloud / Sibera RAW Prism) + 4GB sprawdzonego RAM'u, które starczy z zapasem.

 

Ogólnie reasumując, malutki i cichy zestaw spełniający twoje wymagania

Kod; EXPLOZJA

 

i to mi sie podoba :)

Link to post
Share on other sites

Gamingowe słuchawki i karty dźwiękowe to bzdura. 2 wątki w CSie = dropy. Przerabiałem to. I3 byłoby optymalne.

 

W moim zestawie jest i3, ja osobiście korzystałem już z G3258 (podkręcony do 4,1) i R7 265 dropów nie było, nie mniej jednak moi znajomi się na nie skarżyli więc właśnie optymalnie i dla świętego spokoju jest tam i3 4150.

 

A z tymi gamingowymi słuchawkami o co dokładnie Ci chodzi? Te dźwiękówki to szit, czy słuchawki? (Jeśli chodzi o ich opłacalność to wiem jak stoją produkty "gaming" ja na moich luxach HD681 przebijam większość za 200zł :D, a napomniałem o nich dlatego, że to mają być imprezy E-sportowe z czym często wiążą się sponsorzy, którzy taki sprzęt dostarczają)

Link to post
Share on other sites

akcesoria "gejmingowe" juz mam. ale jak wiemy kazdy gracz ma swoje akcesoria ale zakupilem po 20sztuk

sluchawki:

steelseries v2 siberia 
roccat syva
myszki:

steelseries kinzu v3

podkladki

steelseries qck L

klawiatury:

zwykle za 50zl. jakies modecomy ale w przyszlosci zmeinie na steelseries 6Gv2 lub apex led

 

+ dzieki temu steelseries zgodzilo sie na spory rabat i wspolprace (partnerswo)

 

 

ps

wciaz nie zdecydowalem sie do zestawu PC. Jutro bede wiedzial jakie model monitorow bede posiadal w gre wchodza Asusy, Lg i Benq. Kto zaproponuje lepsza oferte i wspolne dzialania w przyszlosci wygra. Monitory 22 lub 24 cale.

 

ps2. 

moze ktos z warszawy bylby chenty do dolaczenia do projektu E-Sport Promotion :)

Edytowane przez pawelpawel123
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...