Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może i przemawia przeze mnie sentyment, ale tragedii również :)

Mogliby się tylko stroić tonację (lub dwie) niżej, bo takie "Death Magnetic pt. Zwei" wyszło. Wcześniejsze płyty, mimo iż czasami lepsze, czasami gorsze, to każda brzmieniowo była inna (no poza Load i Reload). Zobaczymy co pokaże płyta po premierze ale coś czuję, ze powoli takie metalowe The Rolling Stones/Maryla Rodowicz nam sie robi. Jak na razie to z old school'u to IMO Slayer mocno trzyma się korony.

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

zaaaaaaaaaaaaaajefajne!!!!!!!!!

 

3 raz to słucham i za każdym razem jakbym z glana w ryj dostał. Uwielbiam tego faceta!!

 

I jeszcze polski akcent... dla mnie bomba!

Dałbym Ci +666 ale nie można... Także łap mentalne propsy!

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

A u mnie dzisiaj:

 

http://loudnow.net/assets/2016/06/13497766_1131545930242744_200523093457419543_o.jpg

 

Około 23 Vader, ale idziemy na 16:50, bo zaczynają znajomi z Vidian:

 


Z innej beczki - wczoraj odwołano październikowy koncert Behemoth'a w bydgoskiej Artego Arenie :/

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kilka lat temu była podobna akcja - na 666 urodziny miasta kumpel z ogólniak zgarnął Vadera, Behemotha i Decapów - cyrki z salą, 2x odwoływano itp. 

 

W końcu się odbyło, ale nie pod nazwą "666 urodziny Bydgoszczy", ale "Koncert Heavy-Metolowy" 

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/na-666-urodzinach-bydgoszczy-zagra-behemoth/t4zz0gt

 

Badny kato-debili oczywiście urządzały modlitwy pod halą, ale jak widać niezbyt skuteczne. 4 lata później "podła zmiana" dopięła swego. Za zakazem stoi ponoć wojewoda, bo samorząd w całości z PO i problemów nigdy nie robili - w 2012 zgody nie chciał wydać klub sportowy, do którego należał budynek. Prezydent poparł organizatorów.

Link to post
Share on other sites

Nie mam już łez, pozostaje mi werbalna agresja w kierunku tych, którzy wybrali obecną władzę, a znam paru "metali", co na PiS głosowali :/


 

 

ale tragedii również

 

Właśnie słucham nie do końca na trzeźwo i wchodzi - to spora zaleta :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...