Skocz do zawartości

Recommended Posts

Moja również. Pierwsze 4 mam na oryginałach, od Yield strasznie się IMO popsuli. Ostatnich płyt zbytnio nawet nie znam - raz przeleciały i tyle. Za wyjątkiem tego utworu:

 

 

Mógłby spokojnie znaleźć się na No Code.

Link to post
Share on other sites
Po 20 latach nadal bez jednej rysy i w oryginalnym pudełku, z naklejką informującą o bonusach

 

 

Ten. Płyta wielka, również i dla mnie wyjątkowa, od początku aż po sam koniec. Wszystkie utwory lubię, kocham Black, kocham Garden, zaś Jeremy to utwór który wywarł ogromny wpływ na mnie. Album w jednym słowie - KLASA.

 

W temacie PJ jeszcze - Evolution; tekst, muzyka i animowany teledysk = Mistrzostwo Świata!

 

Ode mnie powiew chłodu ze słonecznej Finlandii;

 

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sądzę, że z poprzednim linkiem do piosenki Pearl Jam, którą Nowaj posłałeś na końcu poprzedniej strony, nie jest tak źle pod kątem znajomość nawet wśród młodych. Sam mam większość ich albumów a ta piosenka dla mnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych, od razu poznałem te brzmienie, (mam tylko 18 lat). Dzięki za przypomnienie. 

Link to post
Share on other sites

W dalszym ciągu klimaty doom'owe, tym razem z domieszką folku. Amerykańska formacja Agalloch z Portland to połączenie doom'u, black'u, rodzimego folku i akustyki. Muzyka Agalloch to klimatyczna podróż w przepiękne, nieznane i dzikie rejony Oregonu, pełna jesienno-zimowych pejzaży tamtejszych lasów, jezior i gór, będąca artystyczną i mistyczną konfrontacją człowieka z naturą, przestrzenią i samotnością...

 

 

 

Jeden z niewątpliwie najbliższych mi zespołów którego szczerze polecam na jesienno-zimową aurę. Także tą duchową...

Edytowane przez Warren1987
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

IMO jeden z lepszych death-wokali:

 

http://youtu.be/Ew2lCskTpWE

 

BTW

dzisiaj podczas treningu towarzyszyły mi 2 (baaardzo róniące się) kapele i albumy:

 

Farmer Boys (świetny wokal i mięsiste gitary), album "The World is Ours":

 

http://youtu.be/qwiky4DTXwM

 

oraz kapela, która chyba nigdy mi się nie przeje:

 

http://youtu.be/nPiUBztoEzA

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

oraz kapela, która chyba nigdy mi się nie przeje:
 

 

A ja cały czas nie mogę przetrawić Acidów. Titus jest świetny, uwielbiam słuchać różnych wywiadów z nich ale jego muzyka nic cholery do mnie nie trafia.

 

Redneck :rotfl:

 

Jestem fanem Pantery... Czy to znaczy, że jestem redneckiem? :(

 

A tak odnośnie rednecków, jeden z moich ulubionych teledysków:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wracając do szóstek romka

wyszły dwie piosenki Metal i Piekło,  Morderca.

reszte można posłuchać, ale tak z ciekawości.

 

ps. kupiłem ostatnio At war with Satan wydanie 2002 chyba sanctuary. powiedzcie mi czy wy też macie tak wujowy dźwięk?

Edytowane przez Bichits
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...