Skocz do zawartości

Aktywacja wibracji klawiszy funkcyjnych i klawiatury Android 5.1.1 Lollipop


Recommended Posts

Witam serdecznie, przypuszczam że nie tylko ja potrzebuję pomocy w temacie jak aktywować wibrację klawiszy funkcyjnych i klawiatury w systemie Android 5.1.1 Lollipop (telefon Samsung Galaxy Grand Prime SM-G531F)? W ustawieniach systemowych tego nie ma, w ustawieniach zwykłej klawiatury też nie - dopiero po instalce innej klawiatury (dodatkowa apka) można włączyć/wyłączyć wibrę klawiatury ale z kolei jak lub przy pomocy czego można dodać wibracje do klawiszy funkcyjnych? Trochę szukałem ale poległem a raczej można to zrobić gdyż jedna z aplikacji w moim telefonie daje znać wibrą po kliknięciu na klawisz wyjścia/cofnięcia. Help, Hilfe... :cry:

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A jak masz włączoną klawiature i masz tam taki trybik od ustawień i tam jest dzwięk i wibracja przy dotknięciu.Nwm jak jest w Twoim konkretnym modelu i czy odnosi zie to tylko do klawiatury czy też do klawiszy funkcyjnych.

Sory nie doczytalem,u mnie tak jest

 

"Grzechu, napisałem powyżej że "przegrzebałem wszystkie ustawienia tego Samsunga po kilka razy" - poza tym od kilku lat sprzedaję między innymi telefony i dlatego się zdziwiłem brakiem wibry podstawowej klawiatury (dodatkowa apka taką opcję posiada) ale co najważniejsze BRAKIEM TEGO W LEWYM A ZWŁASZCZA W PRAWYM KLAWISZU FUNKCYJNYM (COFANIA/WYJŚCIA). >>> Pytałem o POMOC W POSTACI JAKIEJŚ NAKŁADKI LUB APKI a nie "czy sprawdzić w ustawieniach", OMG thx za taką niby-pomoc... :(

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Brak opcji ustawień wibracji w "Dźwięki i powiadomienia" nie jest dziwny - większość Galaxy je posiada ale S3 Mini i kilka innych modeli już nie (w tym mój Grand Prime) - najwyraźniej przyczyną jest wersja systemu. W Lollipop 5.0.2 są wszystkie opcje a w moim 5.1.1 niestety nie.

Link to post
Share on other sites

Ten temat jest po to żebyś mógł się wyżyć na ludziach z forum czy jak?

- krzyczysz z CAPSEM

- wszystko pogrubione

- co moment odpowiedzi: Skoro napisałem że nie ma to nie ma - to jak nie ma to po co temat zakładałeś? Nie ma i już...

- obrażasz ludzi:

Pytałem o POMOC W POSTACI JAKIEJŚ NAKŁADKI LUB APKI a nie "czy sprawdzić w ustawieniach", OMG thx za taką niby-pomoc...

 

Żałosny jesteś...

 

P.S. Następnym razem trochę kultury... taką gimbazę powinno się tępić z forów jak szkodniki...

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...