Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym zakupić Smartfona do 1300zł. Może być używany. Ekran ok 5 cali, preferowałbym aluminiową obudowę. Rozglądałem się za HTC ONE M8 - ale - kumpel mi mówił, że bateria jest taka sobie, że po ok. 2 latach już trzyma dużo krócej, bo jest przewidziana na jakieś 500 ładwań - nic nie wygooglowałem, prawda to?
M8 można ok 1200 używkę na allegro wyhaczyć - ale czy to nie za dużo za ten tel?
Myślałem również o G3

Czekam również na inne propozycje, nówki/używki do 1300 :) 

Link to post
Share on other sites

W tej cenie to G3 spokojnie nowego kupisz. Myśle że S5 też. Jeszcze może Z3 compact. 4.6 cala ale to bardzo fajny smartfon

M8 nie tyle co słabą baterie to ma słaby aparat no ale ogólnie to dobry telefon. Świetnie wykonany, dobry ekran, bardzo dobra i szybka nakładka

Link to post
Share on other sites

W tej cenie to G3 spokojnie nowego kupisz. Myśle że S5 też. Jeszcze może Z3 compact. 4.6 cala ale to bardzo fajny smartfon M8 nie tyle co słabą baterie to ma słaby aparat no ale ogólnie to dobry telefon. Świetnie wykonany, dobry ekran, bardzo dobra i szybka nakładka

Chyba nie chodzi o slaba baterie tylko o to, ze jest to produkt przewidziany na pare lat i potem sie wkurzasz bo bateria siada szybko - ale chodzi o to czy to prawda? 

Link to post
Share on other sites

To normalne że  bateria smartfonie  czy tablecie  trzyma  dużo krócej  po   2 latach użytkowania  np  w lg g pad 8.3  mam go ok 1.5 roku  czuć  różnice  myślę że śmiało 15-20%  krócej niż w ciągu pierwszych miesięcy użytkowania  to samo  w lg g3 ale to nie problem w g3 ma wymienną baterie .Co do smartfona to oczywiście ja również  stałem przed takim dylematem ok rok wcześniej  htc one  M8  czy lg g3 zdecydowanie wybrałem g3  ze względu na aparat  przekątną ekranu i wymienną baterie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...