Skocz do zawartości

Smartfon z Androidem 500-600 zł Xiaomi Redmi 2/Moto E 2gen co wybrać


Recommended Posts

Witam.

Rozglądam się za smartfonem w cenie 500-600 zł. Jak wiadomo zależałoby mi na jak najlepszym stosunku jakosci do ceny, i tak szukając jakiś informacji w necie natknąłem się na te dwa smartfony:

Xiaomi Redmi 2(wersja z 2gb RAM) oraz Moto E 2Gen.

 

Motorole mogę dostać fabrycznie nową za lekko ponad 500 zł, za to Redmi 2 w podobnej cenie chociażby na Aliexpress, ale wole nie bawić się w przesyłki z Chin(doliczanie vatu i te sprawy).

W gre wchodzi kupno Redmi 2 na allegro gdzie wysyłka jest z Polski, jednak cena wzrasta do 600zł...

i tutaj nasuwa się moje pytanie:

 

Czy warto dopłacać te ~80zł do Redmi 2 czy brać Moto E?

A może macie jakieś inne propozycje w tej cenie?

 

Jakby coś podaje wymagania:

 - Budżet 500-600zł

 - Zakupu wolałbym dokonać na Allegro/Sklep internetowy

 - Raczej preferuję nówki, jednak jeżeli coś używanego w tej cenie jest wartego uwagi możecie pisać

 - System tylko Android

 - Telefon będzie słóżył głównie do przeglądania internetu i grania.

 Mile widziane: Dobra bateria oraz duża ilość pamięci wewnętrznej

 

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Tutaj <link> masz namiar na sprawdzonego sprzedawcę. Gość mieszka w Chinach i zaopatruje się u producenta.

Na telefony komórkowe nie ma VAT-u z tego co wiem. A jeśli chodzi o cło to niestety jak z rosyjską ruletką. Znam osoby, które musiały zapłacić za pierwszym razem, a inni kupują co chwilę i jeszcze im się nie przytrafiło.

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem z allegro, jakoś wolałem bezpieczniej, a do tego potrzebowałem fakture VAT, a tu mi taką wystawią.

Koleś najprawdopodobniej zamawia z Chin jakimś kurierem a potem wysyła z Polski, pewnie ma całkiem dużą przebitke i mu sie to po prostu opłaca. W opisie aukcji napisane jest że wysyłka z Polski i że dojdzie w 7-10 dni roboczych, tak więc dziwne by było jakby wysyłał od razu po zakupie z Polski, bo by tak długo nie szło :P

 

http://allegro.pl/xiaomi-redmi-2-adv-16gb-4g-2sim-czarny-z-polski-fv-i5664507621.html

Edytowane przez martin177
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...