Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zestaw ok. MSI nie ma usb3 na front panel jak Ci to nie przeszkadza to mozesz kupic tansza. Jak chcesz miec usb3 z przedu obudowy to asrock jast ok. Sam go mam i sobie chwale.

Tu mazz test plyt.

Oczywiscie jak obedziesz sie bez usb 3 to doloz do gtx960 zawsze bedzie wydaj iej w grach. Ale ogolnie zestaw jest ok.

http://pccentre.pl/article/show/test-8-plyt-glownych-lga-1150-matx-z-chipsetem-h81/id=18114

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera : Gry/Multimedia/Internet 
  • Maksymalna kwota : ok.2000 zł 
  • Których części potrzebuję : Cały Komputer 
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie, ponieważ się na tym nie znam
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: Monitor, także muszę zakupić nowy. Na pewno Full HD i ok. 24-25 cali
  • Specjalne wymagania : Płynna rozgrywka w nowych grach (Gta V)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Raczej nic się z niego nie nada 
  • Własna propozycja zestawu : W pierwszym poście 
  • Inne : -

kajtek, najbardziej zależy mi na GTA V, The Crew, może wiedźmin.

@Jeszcze co do karty to myślałem o GTX 950 Gaming, ale poczekam jeszcze na wasze sugestie co to GTX 960

Link to post
Share on other sites

Dobra to masz zestaw do 2200zł :D 

rozumiem że napęd dvd nie jest ci potrzebny ? Co do podkręcania - przetaktowywanie karty graficznej trwa dosłownie minutę :D i nie wiąże się z tym żadne ryzyko :) jest bardzo łatwe

http://www.morele.net/inventory/info/zDhf4x/

Proszę, w zamian za minimalnie gorszą obudowę jest lepsza płyta główna i gtx 960 w podkręconej wersji palita :D przewaga zalmana z1 to głównie 2 wentylatory, ale ten gtx na pewno w t4 się nie spali ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie kolego, tego potrzebowałem :) Napęd wezmę ze starego kompa, a co do płyty głównej to chyba nie różni się dużo od tej ,którą podał kolega w pierwszym poście http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-h81m-p33-h81-dualddr3-1600-sata3-dvi-matx-h81m-p33-604814/A jednak różnica w cenie jest :P Co do sugestii o I5, bardzo bym chciał, ale niestety i tak nieco nadszarpnięty budżet :D A początkowo szukałem zestawu za 1500 :P 

Link to post
Share on other sites

W tym asrocku masz 4 sloty na ram zamiast 2, to główna najbardziej dostrzegalna różnica dla przeciętnego użytkownika :D

Ale 16 gb które możesz mieć w msi to i tak nadto dla gier :P w asrock masz jednak usb 3.0 na panel przedni, decyzja należy do Ciebie, jeśli nie potrzeba ci tego co asrock oferuje to weź msi i dołóż sobie do zalmana z1 ;) jeśli chcesz oczywiście

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...