Skocz do zawartości

Recommended Posts

Galaxy S6. Metalowy, małe ramki, dużo RAM-u, fizyczne klawisze. Tak jak, Autorze, chciałeś. Musisz tylko postawić "1" przed proponowaną ceną i to jeżeli się poszczęści. Pozostanie jedynie problem wymiennej baterii, ale już nie wiem czym go zastąpić.

 

Piszesz, że 4 kolejne wymogi nie są "twarde", a pierwszą propozycje odrzucasz, bo "emulowane klawisze".

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak mu ten S4 nie podpasuje to już żadnego nie znajdzie.

W ogóle w tym budzecie się zmieści? Bo mam wątpliwości.....

Używki odpadają :E Może bym ścierpiał jego gabaryt

widze, ze fajne etui można kupić

www.gearbest.com/cases-covers/pp_137837.html

 

Galaxy S6. Metalowy, małe ramki, dużo RAM-u, fizyczne klawisze. Tak jak, Autorze, chciałeś. Musisz tylko postawić "1" przed proponowaną ceną i to jeżeli się poszczęści. Pozostanie jedynie problem wymiennej baterii, ale już nie wiem czym go zastąpić. Piszesz, że 4 kolejne wymogi nie są "twarde", a pierwszą propozycje odrzucasz, bo "emulowane klawisze".

dzięki za trola.

 

-----------------------------------------------------

JAk z gwarancją w tym Chińczyku?

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_204055.html?wid=3

choć i tak to nie ideał bo nei ma guzika fizycznego ale przynajmniej są pojemnościowe a nie emulowane.

jak z jakością wykonania w tym ?

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

 

JAk z gwarancją w tym Chińczyku?

http://www.gearbest....4055.html?wid=3

choć i tak to nie ideał bo nei ma guzika fizycznego ale przynajmniej są pojemnościowe a nie emulowane.

jak z jakością wykonania w tym ?

  1. Rok w Chinach realizowana przez sklep (nie otrzymujesz karty gwarancyjnej ani nic - tak jest zawsze przy zakupach elektroniki  z Chin). Ponadto sklep zastrzega że jakakolwiek zmiana ROMu (inny, nowszy) powoduje utratę tej szczątkowej gwarancji 

     

    Any alterations such as upgrades or flashing a newer version will void the warranty.

    info o ogólnej gwarancji pod adresem: http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html

  2. Jakość wykonania z pewnością nie odstaje od reszty produktów Xiaomi, czyli jest dobrze. Miałem Xiaomi Hongmi (Redmi 1) więc o wiele starszy model - plastiki dobrej jakości, nic nie trzeszczało. Bateria po dwóch latach dalej trzyma poziom (telefonu od roku używa moja matka). Ekran w porządku, zdjęcia ok, GPS dawał radę.
Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

  1. Rok w Chinach realizowana przez sklep (nie otrzymujesz karty gwarancyjnej ani nic - tak jest zawsze przy zakupach elektroniki  z Chin). Ponadto sklep zastrzega że jakakolwiek zmiana ROMu (inny, nowszy) powoduje utratę tej szczątkowej gwarancji 

    info o ogólnej gwarancji pod adresem: http://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html

  2. Jakość wykonania z pewnością nie odstaje od reszty produktów Xiaomi, czyli jest dobrze. Miałem Xiaomi Hongmi (Redmi 1) więc o wiele starszy model - plastiki dobrej jakości, nic nie trzeszczało. Bateria po dwóch latach dalej trzyma poziom (telefonu od roku używa moja matka). Ekran w porządku, zdjęcia ok, GPS dawał radę.

 

1. W Chinach ? Telefon jest wysyłany z magazynu W UE. Myślałem, że może ogarneli gdzies serwis na terenie UE.

 

2. JAk z WIFI, chodzi mi o zasięg ? Nie ma problemów ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuję to owszem, w Chinach - nie ma znaczenia skąd jest wysyłany.

 

Jako jeden z nielicznych sklepów to xiaomiforsale.com ma wsparcie  na terenie UE - w Czechach oraz w Polsce - u admina MIUIPolska, a także opłacone podatki na towar - koszta oczywiście doliczone do ceny.

Nie wiem jak to wygląda w praktyce bo u nich nic nie zamawiałem.

 

A co do Wifacza w Redmi to cóż, w "moim" starym Redmi działa jak trzeba. W nowych niestety nie wiem, nie mam. Najlepiej poszukaj/zadaj pytanie na forum MIUIPolska albo Telchina - w odpowiednich działach.

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No, dobra, powiedzmy, że niech będą nawet i te 5" do wielkości 14 cm i ani milimetra więcej

Dostanę coś  o spełnia reszte moich wymogów ?

Nokie też mogą być

 

Co do galaxy s4 wygląda fajnie ale nie widze na allegru bym był w stanie go kupić za 700 zł z papierami na 2 letnij gwarancji w polsce.

Sprowadzane refurby z honkgongu z gwarancja mirka handlarza mnie nie interesują

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Lumia 640/735 mają przyciski emulowane więc odpadają 830 powinna spełnić twoje wymagania ma przyciski pojemnościowe tu masz za 750 zł nową wzięta z plusa tylko że aukcja dobiega końca ale na olx też można znaleźć w podobnej cenie http://allegro.pl/nokia-lumia-830-nowa-i5682526985.html

 

Edytowane przez Deusjarek
Link to post
Share on other sites

Sam posiadam Lumie 1320 (jeśli chodzi o windows ) i wcale z tą płynnością nie jest aż tak pięknie. MS stosuje trik z przejściem - włączasz coś i pojawia siępiekna animacja która mniej więcej trwa 0,5 - 1 sekundy - co sprawia wrażenai natychmiastowego otwarcia się - i w prostych aplikacjach - kalkulator itd to działa, a aplikacje bardziej zaawansowane - juz tak kolorowo nie jest.... Z Windowsem jest duży problem - jest mało aplikacji i gier. I to fakt, na dodatek jest dużo gier które na androida są bezpłatne a na WP juz nie....  Argumenty typu jest mała aplikacji ale te dostępne są lepsze są .... mizerne.... NA dobrą sprawę jużnawigacji nawet dobrej nie ma bo MS powoli blokuje Here - weźcie usuńcie ją a potem wpiszcze w sklep here to się przekonacie.....

Link to post
Share on other sites

Windows nie potrzebuje 2gb ramu żeby działał płynnie :) 1gb ramu starczy żeby ładnie śmigało Iphony też mają 1gb ramu i jeszcze 2 rdzeniowy procek a jak śmigają

 

ehe, już w najańszych lumiach pamiętam jak niektórzy na forum zachwalali, że 512 ramu starczy do płynnego działania. Starczało...do działania dialera.... a jak sięodpalało przeglądarke to już były problemem z utrzymaniem treści kart w pamięci. Daj Pan spokój z takim czymś !!! :[

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

dzięki za dobre chęci ale

jak juz naciągnałęm z bUlem wielkim zakres wielkości słuchawki tak teraz na pewno go nie przekrocze.

jest za duży

wykracza poza budzet

 

zaczynam dochodzic do wniosku, że jak mam kupic tel ktory mnie do konca nie satysfakcjonuje to juz chyba lepiej kupic jakigos chinola

ktos cos z chinczyków poleci prócz xiaomi redmi2 czy meizu m2 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...