Skocz do zawartości

NZXT H440 BIAŁO CZERWONA


Recommended Posts

Hej 

 

Chce zakupić tytułową budę jednak chciałbym żeby była ona całkowicie czarna. Żeby osiągnąć taki efekt muszę zakupić dwie jedną w kolorystyce biało czarnej a drugą w czarno czerwonej i tu pojawia się moje pytanie. Czy może nie znajdzie się chętny na budę biało czerwoną , który wszedł by oczywiście ze mną do spółki :)  Obudowy oczywiście kupię nowe i jedyne co zrobię to wymienię plastiki. Budka do sprzedania wyglądała by jak poniżej.

 

http://images66.fotosik.pl/1174/1ad16bfaee7e58af.png

Edytowane przez ROBGA
Link to post
Share on other sites

Jestes pewien, ze to na pewno mozliwe, nie wiem czy wszystko na pewno da sie tak prosto przelozyc. Nie mam co prawda tej obudowy, jedynie s340 tego samego producenta i tutaj z przekladaniem moglby wydaje mi sie problem, wiec lepiej sprawdz jak to wyglada tutaj (wydajei sie, ze moga byc problemy z wyjeciem maskownicy zasilacza, bo jest zdaje sie znitowana). W kazdym razie powodzenia w szukaniu potencjalnego chetnego.

PS. Gdyby ci sie w koncu nie udalo, to polecam nzxt s340, ale to tylko jezeli napedu nie potrzebujesz.

Edit. Chyba, ze zdecydujesz sie na cale to razer edition i powylaczasz te wszystkie swiatelka i logo np. Podswietlisz na bialo, bo jednak znalezienie klienta na ta bedzie co najmniej trudne

Edytowane przez barbapapa11
Link to post
Share on other sites

barbapapa11 - jestem pewien że się da ponieważ koleś na YouTube dokładnie to robi i jest to banalnie proste. s340 to jest naprawdę niezła propozycja ale jednak zależy mi na tej. Dzięki za podpowiedź. 

 

@ Mrozinho - ok tak też zrobię :) 

 

Tu jest info w temacie 

 

http://www.overclock3d.net/reviews/cases_cooling/nzxt_h440_custom_colour_swap/1

Edytowane przez ROBGA
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...