Skocz do zawartości

Ocena PC do gier za 1700zł


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : CS:GO, internet

  • Maksymalna kwota : 1700 zł max. nie wliczając karty graficznej

Których części potrzebuję : jednostka centralna

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie

Rozdzielczość mojego monitora i model: -

Specjalne wymagania : bezawaryjność, niski pobór prądu

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : -

Własna propozycja zestawu http://www.morele.net/inventory/info/0OPJa/

Cześć, możecie zerknąć czy ten zestaw jest dobrze dobrany? :) Jakieś propozycje co zamienić? 

 

Link to post
Share on other sites

Zamień zasilacz na corsair vs 450

Reszta jest spoko

Proponowałbym też od razu 8gb ram w jednej kości, ta płyta główna ma tylko 2 sloty na ram

Jaka ma tam być karta graficzna?

coś pokroju r9 270x, corsaira już w życiu nie wezmę, trafił mi się z terkoczącym wentylatorem, na gwarancji przysłali drugi i to samo.

Na razie nie mam $ na 8Gb ramu, jak uzbieram to kupie 1 kość a tą wsadzę do Pc siostry.

Ile będę miał fpsów na tej konfiguracji bez karty graficznej? detale low rozdzielczość 1024x768 ?

Link to post
Share on other sites

To może lepiej ten miesiąc dwa się powstrzymam od kupna grafiki i jak uzbieram jakąś sensowną kwotę to kupie coś wydajnego żeby pograć w nowsze gry  ;) Do obudowy dołączone są dwa wentylatory tylko nie wiem w które miejsce je wpiąć, trzeba jakieś przejściówki  ?

Link to post
Share on other sites

@up  

zawsze mogą ci złożyć w morelach za 1zł, łap kodzik :D po za tym jest tam darmowa wysyłka

http://forum.benchmark.pl/topic/130878-faq-zestaw%C3%B3w-kody-promocyjne/

Wentylatory są zamontowane fabrycznie, trzeba podpiąć do nich tylko zasilanie ;) 

Jeśli możesz dozbierać do grafiki to do gtx 950 a jeszcze lepiej do 960 :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

U mnie na tym procku z integrą wszystko na low rozdzielczość full hd nie dało się grać średnio 40 fps a to za mało do cs go. Po zamianie rozdziałki na 1280x720 średnio o ile pamiętam 60 fps ale jak się za dużo działo potrafiło sporo spaść do tego smoke i w ogóle porażka. Poniżej tej rozdzielczości nie próbowałem. 

Zasilacz antec jest bardzo fajny jak za te pieniądze.

Radziłbym dozbierać do gtx 960. 950 jest około 100 zł tańszy od msi gtx 960 armor2x gdzie sprzedasz kod do gry i wyjdzie za tę samą kase. 270x ma wyższe tdp o 60 W od gtxa 960 a zależało ci jeszcze na niskim poborze.

 

http://www.x-kom.pl/p/221841-karta-graficzna-pci-e-msi-geforce-gtx960-2048mb-128bit-oc-armor-2x.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up 

jest tu nieaktualna promocja, teraz dają gratis pendrive

LP4VT3IVI0 (Pendrive + wysyłka kurierem 0 zł)

Ten pendrive to chyba ma być 8gb od kingston, ale nie jestem pewien, 

Edytowane przez lewiis252
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...