Skocz do zawartości

Wybór telefonu ze średniej półki.


Recommended Posts

Witam.

Krótko i na temat. Waham się z wyborem telefonu ze średniej półki. Ze względu na to, że przedłużam abonament do wyboru mam poniższe modele:

- Huawei P8 Lite

- Sony Xperia T3

- LG G4c

- Lumia 640

- LG G3s

Z dopłatą 49 złotych Sony Xperia M4 Aqua.

Poproszę o uzasadnione opinie i pomoc w wyborze jednego z tych telefonów. Który lepszy? Dlaczego?

Telefonu używam najczęściej do Internetu, słuchania muzyki, Facebook, Instagram. Lubię płynność działania i dobry wyświetlacz. Wolałabym Androida niżeli Windows.Kolejna kwestia do dobry aparat przedni jak i tylny.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Operator to Play. Dostaję nielimitowany Internet w telefonie jak i nielimitowane GB Internetu w komputerze. Do tego nielimitowane rozmowy, sms'y itp zarówno u operatora jak i do innych sieci. Aby wziąć telefon dopłacam do abonamentu co miesiąc 40 złotych dlatego wybór pomiędzy tymi modelami. I kwestia tego, który telefon najbardziej opłaca się wziąć. Abonament jak najbardziej mi odpowiada, jego cena itp tylko właśnie nie bardzo znam się na telefonach i nie wiem który z tych będzie lepszy.

Link to post
Share on other sites

Najmocniejszy ma raczej M4 aqua chociaż P8 lite nie odstaje. Teraz te 2 modele są na szpicy wśród średniaków. Bardziej wydajny i w grach bdzie aqua lecz jego procesor będzie sie bardziej nagrzewał. W codziennnym użytkowaniu będą bardzo zbliżone. Bateria na plus Sony bo P8 lite niestety ma kiepską

Aparaty tylne mają obydwa całkiem niezłe

Link to post
Share on other sites

Cóż z tego co słyszałam P8 Lite nie ma menu tylko wszystkie ikonki umieszczone są na pulpitach głównych, to szczerze mówiąc mnie troszkę odstrasza. Zastanawiam się również nad T3, wydaje się dość ciekawym telefonem jednak czy jest co porównywać w stosunku do M4 aqua i huawei?

Link to post
Share on other sites

Tak ma wszystko na pulpicie. Jednak nie jest to złe. Wszystkie mniej przydatne aplikacje można pogrupować w folderach a te które sie używa często zostawić na pulpicie. W iphonach tak jest i nikt nie narzeka :)

T3 ogólnie jest niezły no ale niestety słabszy od P8 lite i M4 aqua

Link to post
Share on other sites

No dobrze a może ktoś mi dopowie jak jest z tym wyświetlaczem u jednego i u drugiego, bo chyba na tym najbardziej mi zależy. Czy to szkło hartowane? Jest Clear Black ( nie lubię wyblakłych czerni niestety). Pytanie kolejne jak będzie z aktualizacjami Androida w obu modelach? Następna kwestia, która mnie interesuje to płynność działania, bo na tym punkcie mam bzika. Nie lubię zacięć czy lagów, które doprowadzają na granice cierpliwości. :( Również bardzo istotna kwestia to przedni aparat, Huawei czy Sony, który posiada lepszy?

Bardzo przepraszam, że tak męczę jednak telefon będzie służył mu dwa lata a może i jeszcze dłużej dlatego zależy mi naprawdę na rozsądnym wyborze dobrego sprzętu. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...