Skocz do zawartości

Radeon R7 360 2048MB 128bit OC czy GeForce GTX750Ti 2048MB 128bit OC?


Recommended Posts

Ja bym brał tego asusa z esc za 669zł, którego podlinkowałem wcześniej i samemu podkręcił. Chłodzenie dobre, wydajne i stosunkowo ciche.

Przy budżecie ~700zł i więcej polowałbym już na GTXa 950, fajna karta, chyba minimalnie szybsza od r9-270x a przy tym ciągnie mniej prądu dzięki czemu wydziela mniej ciepła do otoczenia i również bardzo fajnie się podkręca.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

A tu za 5 zł więcej gtx 950  :P nawet jeśli czysta wydajność w porównaniu do r9 270x jest mniejsza to przy ttym fx będzie lepszym wyborem 

http://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx-950-2gb-gddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-box-426018336-3514-767612/

Za 718zl mam r9 270x od Gigabyte, w niemalże identycznej cenie r9 270 również od Gigabyte. Więc jak już miałbym podwyższyć budżet to kupił bym jedna z nich, aczkolwiek nie wiem czy wieksza wersja mi wejdzie do obudowy bo mam kilka dysków i może być ciężko.

 

A jeśli możesz zwiększyć budżert to http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx950-2048mb-ddr5-128b-wf2-oc-gv-n950wf2oc-2gd-707403/z ogromnym potecjałem do oc po którym przebija gtx 960, a jeśli nie chcesz kręcić to http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-950-2gb-ddr5-128-bit-hdmi-2xdvi-dp-box-zt-90602-10m-767054/

Edytowane przez lewiis252
Link to post
Share on other sites

R7 360, w niektórych produkcjach będzie znacznie wydajniejsza, nie wydaje mi się by warto było brać GTXa w tej sytuacji, na radku przynajmniej wiedźmina odpalisz na średnio niskich i będzie dość komfortowo - tu bazuję tylko na filmiku który jest w sieci, bo nie ma bezpośredniego porównania tych kart.

Co do narzutu sterownika na procesor, tego nawet nie odczujesz, nie przy tej grafie.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

gtx 950 jest faktycznie troszkę wydajniejszy od 270 więc zgadzam się że za tą cenę (685 zł) lepszy będzie GTX 950 ale max do 700 zł bo pamiętajcie o dx 12 tam radeon może być już lepszym wyborem (ale to gdybanie).

Jeśli gdzieś znajdziesz 270 do 650 zł to kup dopłata do 700 zł do 950 jest opłacalna ale powyżej to już średni interes.

Edytowane przez Echnaton
Link to post
Share on other sites

Niektórzy nie rozumieją, że DX 12, to nie jedna funkcja, ale ich zbiór. Nie jest jeszcze jasne jak dobrze akceleratory różnych firm radzą sobie z całym "pakietem" DX 12. Wiele wskazuje na to, że (pod względem wydajności, ale nie efektów) AMD odnotuje większy wzrost. Nadal nie wiadomo jednak, czy pozwoli mu to przegonić konkurencję, oraz jak będzie wyglądać ogólny gameplay na obu platformach.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...