Skocz do zawartości

Telefon z Androidem do 500 zł


Recommended Posts

Budżet: 500 zł, max 550


Miejsce zakupu: allegro


Nowy czy używany: nowy


Rozmiar wyświetlacza : max 5 cali


System : Android


Zastosowanie smartfona : Gry, Internet, Rozmowy, SMSy


Wymagania: wytrzymała bateria, min 1 GB RAMu, min 4 pamięci wbudowanej, procesor min 1200 GhZ


Nie chcę aby telefon się przycinał i dobrze by było gdyby poszły na nim nawet najlepsze gry.


Link to post
Share on other sites

Dobrze by było, ale nie musi, więc proszę czytać ze zrozumieniem.

Co sądzicie o Sony Xperia E4?

To jeszcze raz napiszę wymagania i dopiszę niektóre:
- RAM - min. 1GB
- aparat z lampą błyskową - min. 5mpx
- dobra bateria
- dowolny system
- slot kart pamięci
- dość dobry procesor
- cena max 550 zł
- nowy
Link to post
Share on other sites

Dziś kurier przywiózł Mi moto e 2gen. Niby mam ją ledwo dzień ale to i owo mogę Ci wymienić co na plus i na minus.

- Aparat 5mpx szału kompletnie nie ma ale także nie ma tragedii (mogło być gorzej jak na tą cenę) (+ -)

- Tylnia klapa zbiera odciski ale patrząc na wykonanie klapy będzie ją trudno zarysować (+ -)

- Gorilla Glass 3 (+)

- Do muzyki bez lepszych słuchawek to się zbytnio nie nadaje, ale jeszcze spróbuje Equalizer pobrać to się może jeszcze jakość poprawi. (-)

- Lolipop 5.02 (+)

- IPS (+)

- gry działają bezproblemowo (nie sprawdzałem gier typu gta san andreas) itp...

- Jak dla mnie bardzo dobrze leży w dłoni. (+)

- Jak na 4,5 cala ta rozdziałka (540 x 960) jest moim zdaniem bardzo dobra, nie widać zbytnio pikseli ;) (+!)

 

To chyba wszystko co na razie zaobserwowałem, jeżeli chociaż trochę pomogłem to się ciesze :) Moim zdaniem powinny w ten telefon zaopatrzyć się osoby które nie mają dużej kwoty przeznaczonej na telefon i chcą coś jednak mieć dobrze pracującego. Przeglądarka działa szybko i bezproblemowo. Jeżeli będzie miał ktoś pytania dotyczące telefonu pisać na PW.

Link to post
Share on other sites
Ja bym polecił coś z mniej znanych marek np. Kruger&Matz LIVE 2, 5'' ewentualnie jakiś PRESTIGIO :)

Bardzo zły pomysł. Brak wsparcia, tragiczny serwis nawet po kilka miesięcy oczekiwania bo np muszą jakąś część sprowadzić, kiepska optymalizacja i zdarzają sie dosyć często wady typu że ekran nie reaguje w jakimś miejscu na dotyk, ekran sie odkleja itp

Generalnie lepiej kupić coś lepszego np Moto E lte. Czysty android więc elegancko śmiga, najnowsze aktualizacje a w takim prestigio obawiam się że nie doczekałbyś ani jednej

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Kupilem na allegro od x-kom :]

 

 

Czyli Motorola Moto E 2gen LTE to dobry telefon? Krystian, gdzie go kupiłeś i za ile? I jak z głośnikiem zewnętrznym? I pytanie do wszystkich: jeśli macie telefony bez lampy błyskowej to czy bardzo Wam to przeszkadza?

 

Myślę, że w tej cenie warto jednak go kupić :) Nic lepszego już nie wymyślisz. Jak cos to pw żeby postu nie zaśmiecać. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...