Skocz do zawartości

Klawiatura mechaniczna do 500 zł


Recommended Posts

  1. twój budżet: 500 zł 

jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna) Mechaniczna

w jakie gry grasz? Najczęściej w FPSy (cs, bf), lecz zdarza się grać w inne gry typu lol, czy jakiś RPG

czy masz masywne dłonie czy nie? Tak

czy dużo piszesz na klawiaturze? Nie

czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Nie

czy chcesz podświetlenie? Tak, ale jeżeli jest jakiś model lepszy jakościowo ale bez podświetlenia to mogę z niego zrezygnować

czy chcesz makra?  Nie potrzebuje

czy chcesz dodatkowe klawisze? Tak  

czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Tak

twoje uwagi: Chciałbym dodatkowe złącza usb i jack w klawiaturze, lecz tak samo jak z podświetleniem nie jest to niezbędne

Myślałem nad klawiaturami tesoro durandal ultimate oraz roccat ryos mk

Link to post
Share on other sites

IMHO Tesoro Durandal Ultimate będzie Ci odpowiadała. Co do rodzaju przełączników to na Twoim miejscu wybrałbym Cherry MX Brown, gdyż są najbardziej uniwersalne.

 

czy masz masywne dłonie czy nie? Tak

Ew. możesz też zastanowić się nad Cherry MX Black, które potrzebują większą siłę nacisku do aktywacji niż MX Brown.

Link to post
Share on other sites

A jest jakas klawiatura w tej cenie ktora by miala dodatkowe przyciski i wieksza podkladke pod nadgarstek? Bo czytale ze tesoro ma małą podkładkę.

A wie ktoś jaka jest różnica między roccat ryos zwykłą a Pro?

Edytowane przez Krajew
Link to post
Share on other sites

Wziąłbym zdecydowanie CM Storm.

 

W MK50 ścierały się strasznie nadruki z przycisków. Strzelam że tutaj tego nie poprawili ( bo nawet każda klawiatura z ich serii ma ten sam design) - tylko po prostu kwestia zmiany przełączników i dodania podświetlenia.

 

Ryos MK jest mniej popularny, nie wypowiadam się, wygląda ok i Roccat też cenię za niektóre produkty.

 

Tesoro - czytałem sporo opinii, że bardzo mało trwała konstrukcja, ale to tyle co wiem na ten temat. Nie miałem także Ci nie pomogę. Tesoro nie jest częstym wyborem spośród graczy. Ostatnio najwięcej właśnie ludzi zakupuje klawiatur od CM Stormu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...