Skocz do zawartości

Recommended Posts

      Witam. Mam zamiar zaopatrzyć się w nowe słuchawki . wymagam od nich tylko ,żeby dobrze tłumiły dźwięki z zewnątrz i samy w sobie grały dobrze.Mam do wydania okolo 500zł ale wiadomo imm mniej tym lepiej. Zastanawiałem się nad :
takstarami pro80 v2 lub hyperx cloudy bo to jedno i to samo,
superluxami hd660,

brainwavzy mh5,

Beyerdynamic Custom One Pro

creative aurvana live!,

      Mikrofon nie jest mi potrzebny. Lubie jak słuchawki grają typową V czyli góra,dół,środek mnie absolutnie nie interesuje.Mogą być również słuchawki ciepłe,ciemne.

      Ogólnie przeznaczenie to muzyka(od rocka,przez metal do dubstepu) i typowe gierki czyli cs,battlefield toteż pozycjonowanie stanowi pewien priorytet. Podział 50:50. W sklepie Mp3store w Gdańsku polecano mi takstary . ma ktoś może jakieś inne propozycje do tych 500zł?

      Cały sprzęt podłączony jest do daca maya u5 więc to też nie jest tak ,że chce kupic pro słuchawki jakie mają gracze żeby go podpiąć to integry i udawać ,że jest super-mega-hiper. skłaniam się do używek mh5. wiem ,że reloopy to ich rebrandy ale ponoć gorsza jakość wykonania więc wolę dopłacić do brainów. wszystkie opcję rozważę i proszę o opinie czy te brainwavzy się sprawdza w gierkach bo wiem ,że w muzie tak :). jak sie sprawdzą to raczej biore właśnie je

Link to post
Share on other sites

Bryerdynamic ma wszystkie elementy wymienne. Nawet 20 letnie słuchawki potrafią trzymać się nieźle. Uważaj na custom one pro, bo psuje się wejście jack I sam kabel potrafi pękać. Lepiej wziąć ze stałym przewodem. Ja swoich używam od 3 lat i może tylko pady bym wymienił, ale nie ma tragedii z nimi.

Link to post
Share on other sites

wytrzymałość jest dość ważna ale już młodym gniewnym nie jestem więc jakiś mocniejszy plastik wytrzyma :D . brzmienie ważniejsze na 100%. hm5 są polecane do gier bo dość szczegółowo grają i chyba na nie się właśnie zdecyduję .no chyba ze ktoś coś ma do dodania od siebie

Link to post
Share on other sites

Ja wybrałem dt 770 32omowe. Też są szczegółowe i lepiej leżały mi na głowie niż 5. Samo noszenie ich jest przyjemne, czasem słuchając muzyki usypiam ze słuchawkami na głowie. A rano wzmacniacz na podłodze leży... xD Kwestia tego co kto lubi. Warto sprawdzić możliwie najwięcej opcji.

Edytowane przez atomowy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...