Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

od tygodnia śledzę różne fora i szukam opinii o telefonach. Odrobiłam pracę domową i wiem, że najczęściej polecacie LG G2 (trudno znaleźć) oraz motorole G 2, która zupełnie mi nie leży, czy Huawei P8 Lite oraz wszelkie Lumie (odpadają). No, ale do rzeczy... Przeglądam sobie olx w celu kupienia korzystnie telefonu. Interesuje mnie nowy lub prawie nowy (najchętniej od osób, posiadających telefony z  przedłużenia umowy). Te, które zainteresowały mnie cenowo to:

- LG G 2 mini

- LG G4c

- Huawei P8 Lite

- Sony Xperia M4 aqua

- Samsung Galaxy SIII Neo

Asus ZenFone 5 A501CG

- MyPhone Infinity (tylko, co w przypadku awarii?)

 

Potrzebuję telefonu do: słuchania muzyki, przeglądania internetu, fb, snap, przyzwoite zdjęcia (!). Ważne jest, żeby bateria wytrzymała chociaż jeden dzień (najczęściej ładuję tel. w nocy). Ucieszę się też z diody powiadomień.

 

Pytanie najważniejsze i zasadnicze: Który telefon wybrać? Który z nich jest najlepszy?

Edytowane przez karolllka
Link to post
Share on other sites

Do 800 zł. Chetnie bym kupila LG G2 tyle, ze go nigdzie nie ma. Nawet na olx nikt nie sprzedaje (chyba ludzie maja świadomość, że to dobry telefon ;P).

 

A przesiadam sie z Samsunga Galaxy S, wiec kazdy z tych telefonów będzie krokiem milowym w stosunku do niego :)

Może ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć? Byłabym wdzięczna, bo kompletnie się na tym nie znam.

Edytowane przez karolllka
Link to post
Share on other sites

Nawet za 800 byś nie kupiła nowego. Jedynie używki

Ale ja mam tego świadomość. Z allegro jestem na bieżąco, więc wiem ile kosztuje. Kwestia tego, że jest tylko kilka ofert (z 7), że ktoś chce sprzedać używanego LG G2.

 

A z tych wymienionych w I poście, co byś polecił? Jest coś godnego uwagi? Abstrahując od LG G2.

Link to post
Share on other sites

Tak to Huawei W codzinnym użytkowanij soe sprawdzi. Do gier bardziej zaawansowanych sie nie nadaje zbytnio ale takie średnie pociągnie no i wygląda świetnie i jest zrobiony z dobrych materiałów. Żadnego plastiku no ale za to trzeba o niego dbać

Dziękuję bardzo za pomoc. Na grach mi w sumie nie zależy, bo praktycznie w nic nie gram. P7 trochę przekracza mój budżet, ale telefon do przemyślenia ;)

Link to post
Share on other sites
No mi jakość Lite i dwusimowka w normalnym użytkowaniu nie leży.

To że tobie nie leży to nie znaczy że innym nie. Dual sim tam nie jest taki zwykły. Są 2 wejścia ale jak nie potrzebujesz drugiego to wkładasz kartę micro sd a jak potrzebujesz dual sim to wyciągasz kartę sd i wsadzasz sim. Bardzo dobre rozwiązanie i coraz częściej stosowane

A wykonanie jak na plastik jest dobre. Fajna tylna klapka.

Link to post
Share on other sites

A co Ci przeszkadza to że jest dual skoro normalnie można włożyć karte sd a na 1 sim jest lte ?

Zawsze można w razie potrzeby włożyć 2 sim a nie zawsze każdy od razu potrzebuje dual sim tylko no po jakims czasie a wtedy albo sprzedac obecny z 1 sim i kupić duala albo drugi telefon a tak w każdej chwili może zdecydować i zmienić

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...