Skocz do zawartości

Dobra Klawiatura i Myszka bez przewodowa


Recommended Posts

Witam ,Potrzebuję  dobra mysz bezprzewodowa i klawiaturkę  do gry 

 

Myszka

§  Budżet: 150zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: A4 tech x 7 x-748k

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Brak ale zastanawiam się and Podkładka A4 Tech XGame X7-500MP

 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 3000 ale może być wiecej

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: nie wiem

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):Głownie Internet i i prace w Wordzie ewentualnie jakieś gry typu  ETS 2 albo BF 3

§  Ile przycisków używasz w myszce: 7

§  Chwyt: palm grip

 

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2

§  Wielkość dłoni (od czubka palca środkowego do kciuka:13

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ  Kabel przy myszcze się obrobil i zeszła osłona i musze wyminie na bez przewodowa myszkę Tą co mam jest bardzo dobra ale niestety kabel może się urwać albo wyrwać a nie da się go izolacja zakleić  bo przy samej myszce  się obrobiło

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):Z takiego samego materiału jak x 7 ważne by była taka sam dużą jak X7

Zastanwaiam się nad;

-Mysz A4 Tech Bloody R8 Wireless

-Mysz A4 Tech Bloody R7 USB Wireless

 -Mysz A4 Tech Bloody R3 USB (A4TMYS44058)  

Co do klawiatury to potrzebuje dobra do max 100zł Obecnie mam jakąś tania za 20 zł ale się troszkę tnie bo mam z 4 lata Zastanawiam się nad Klawiatura A4 Tech X7-G800V (A4TKLA40584)do stacjonarnego komputera do gier i do obróbki graficznej BY dobrze wspuł grała z A4 tech x 7 x-748k na stacjonarym 

Edytowane przez Iwon92
Link to post
Share on other sites

Witam ,Potrzebuję  dobra mysz bezprzewodowa i klawiaturkę  do gry 

W zasadzie unika się tego co bezprzewodowe.

 

§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Brak ale zastanawiam się and Podkładka A4 Tech XGame X7-500MP

Dobra podkładka. Świetny stosunek ceny do jakości.

 

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: Ponieważ  Kabel przy myszcze się obrobil i zeszła osłona i musze wyminie na bez przewodowa myszkę Tą co mam jest bardzo dobra ale niestety kabel może się urwać albo wyrwać a nie da się go izolacja zakleić  bo przy samej myszce  się obrobiło

Rozumiem 50% z tego co napisałeś. To że miałeś felerny kabel w poprzedniej myszce nie oznacza, że taki jest we wszystkich gryzoniach.

 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 3000 ale może być wiecej

Po co więcej?

 

Przemyśl to, czy potrzebujesz bezprzewodowej myszki, czy też nie. Do 100zł na pewno nie kupisz nic sensownego.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W zasadzie unika się tego co bezprzewodowe.

 

Dobra podkładka. Świetny stosunek ceny do jakości.

 

Rozumiem 50% z tego co napisałeś. To że miałeś felerny kabel w poprzedniej myszce nie oznacza, że taki jest we wszystkich gryzoniach.

 

Po co więcej?

 

Przemyśl to, czy potrzebujesz bezprzewodowej myszki, czy też nie. Do 100zł na pewno nie kupisz nic sensownego.

Za dużo razy kablem ruszam i kabel się obrobił wiec dlatego chce bez przewodową  ważne by dobrze działała i była solidna taka jak x 7 mogę  ją kupić  jeszcze raz ale kable przetrwa mi max z 1.5 roku a nie chce zmieniać myszki co 1 rok albo kupić myszkę za 30 zł co będzie ona działać 3 miesiące bez przewodowa tak jak wspomniałem głownie Internet Word i parę gier Wiem ze za około 100-150zł nic dobrego nie kupie .... ale no cóż muszę coś bezprzewodowego miedz I klawiaturę do 100zł podświetlana jakoś dobra powiedzmy nie będzie to z wyższych półek ale bez coś doradźcie 

Link to post
Share on other sites

kupić myszkę za 30 zł co będzie ona działać 3 miesiące

 

Ja tam mam myszkę za ~40zl (Logitech M90) i zlego slowa powiedzieć o niej nie mogę. Użytkuję ją już intensywnie 4 lata i do dzisiaj działa i wygląda jak nówka. Edytowane przez VindoV
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...