Skocz do zawartości

Przedłużenie umowy - przejście na abonament - Orange


Recommended Posts

Witam, w listopadzie kończy mi się umowa. Jestem 8-letnim użytkownikiem Orange, obecnie korzystam z oferty Zetafon. Szukam jakiegoś smartfonu, który spełni te wymagania :

- minimum 5'' (najlepiej 5''+) np 5,5

- smukły

- wydajny (nie taki, że otworzę 20 aplikacji, a on będzie mulił albo zainstaluje parę gierek itp - i ściny

- min. 2 GB RAM, wbudowane 16 GB, mile widziany czytnik kart SD

- dobra bateria, która wytrzyma ~6h słuchania muzyki i przeglądania Internetu, YT w tym samym czasie

- dobrze odtwarzający muzykę

- dobry aparat i kamerka

 

Chcę abonament za 39,99 lub 49,99. Nie proszę tu o pomoc w wybraniu oferty - jedynie wybraniu TELEFONU.

Pierwszy w oczy rzucił mi się A5, lecz 5'' dla mnie jest za małe, ew byłby to telefon z bdb podzespołami (mam takie odczucie trzymając siostr P8 Lite), zobaczyłem, że 5,5'' ma A7, który w Orange został wyprzedany i nw ile by chcieli za niego, ale zobaczyłem to i nw czy to jest wiarygodne 

http://www.gsmmaniak.pl/417430/lg-g-flex-2-samsung-galaxy-a7-w-orange/

chcą za niego ~1,4k, jest to dosyć sporo... 

Zobaczyłem, że w abonamencie za 49,99 mogę wziąć S6 za 2059 zł i G4 za 1639 zł, jest to dosyć dużo, bardziej skłaniałbym się ku S6, ale ponad 2k :/ Pytałem się Pana z Orange i powiedział mi, że abonament jest już po obniżce i nie mógłbym dostać go z jakąkolwiek zniżką (na czacie orange.pl)

Proszę o szybki odzew.

 

I pytam się tutaj Was, jak to jest z tym A5 i A7, bo S6 i G4 w porównaniu do tych dwóch wypadają znacznie lepiej. Dzięki za pomoc :)

Wiem, że warto byłoby dopłacić do tych dwóch ostatnich, ale sam nie wiem. Jest spora różnica między A7 a S6 i G4?  :rotfl:

Link to post
Share on other sites

weź sobie A7 lub G4 :D

Muszę czekać aż A7 pojawi się na stronie, wtedy zobaczę, co z ceną...

Z tych dwóch, który będzie wydajniejszy? Zależy mi na aparacie, G4 chyba lepiej robi zdj?

Co byś wybrał? 

Gdybym chciał zaktualizować Androida to musiałbym miec jakąś zgodę Orange? ;D

Edytowane przez jutjub
Link to post
Share on other sites

Aparat najlepszy ma S6, G4 ma niewiele gorszy ale również rewelacyjny, A7 i A5 mają ten sam aparat co w Galaxy S4, będąc na wakacjach robiłem zdjęcia wlaśnie S4 i mimo że to już stary sprzęt, także robi rewelacyjne zdjęcia :D
Teraz przeanalizujmy kwestiw wydajności :)
S6 będzie najwydajniejszy - Snapdragon 810, ale grzeje sie cholernie... 
G4 ma Snapa 808 - ciut słabszy ale nie łapie tak temperatury no ale mimo wszystko jest to bardzo szybki procesor!
A7 ma Exynosa 5430 czyli ten sam co w Galaxy Alpha - a Alpha przy ekranie 720p biła S5, G3 i Z2 wydajnościowo!
A7 ma już ekran 1080p Full HD ale mimo wszystko wydajnościowo będzie bardzo podobnie jak S5.
A5 ma Snapdragona 410... ale ratuje go 2gb ram'u, szwagier ma, nie narzeka a wręcz jest zachwycona ale on sie przesiadł z HTC Desire 500...

Masz wszystko jasno wytłumaczone :) Ja bym wziął G4 bo aktualnie mam G3 i chętnie przejde na haj lewel XD
albo A7 ^^
 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wiesz, co chyba będę czekał na A7 aż się pojawi... Jak jest z TouchWizem w serii A? 

Takie pytanie s6 to klasa najwyższa, g4 chyba też, a7 to średnia, czy jak? Trochę sporo za niego...


Jest tu ktoś, kto widział/testował/ma A7? Jak wrażenia?

Link to post
Share on other sites

Czyli według Was powinienem skłaniać się mu A7 a G4? Ten Samsung poradzi sobie ze wszystkimi grami? Nie będzie lagow?

W niektórych telefonach jest takie coś jak wybudzenie poprzez dotkniecia dwa razy w ekran. W a7 jest to? Są jakieś szczególne bajery w nim?

Link to post
Share on other sites
Aparat najlepszy ma S6, G4 ma niewiele gorszy ale również rewelacyjny, A7 i A5 mają ten sam aparat co w Galaxy S4, będąc na wakacjach robiłem zdjęcia wlaśnie S4 i mimo że to już stary sprzęt, także robi rewelacyjne zdjęcia :D

Teraz przeanalizujmy kwestiw wydajności :)

S6 będzie najwydajniejszy - Snapdragon 810, ale grzeje sie cholernie...

G4 ma Snapa 808 - ciut słabszy ale nie łapie tak temperatury no ale mimo wszystko jest to bardzo szybki procesor!

A7 ma Exynosa 5430 czyli ten sam co w Galaxy Alpha - a Alpha przy ekranie 720p biła S5, G3 i Z2 wydajnościowo!

A7 ma już ekran 1080p Full HD ale mimo wszystko wydajnościowo będzie bardzo podobnie jak S5.

A5 ma Snapdragona 410... ale ratuje go 2gb ram'u, szwagier ma, nie narzeka a wręcz jest zachwycona ale on sie przesiadł z HTC Desire 500...

 

Masz wszystko jasno wytłumaczone :) Ja bym wziął G4 bo aktualnie mam G3 i chętnie przejde na haj lewel XD

albo A7 ^^

Nie powiedziałbym że S6 ma najlepszy aparat. G4 ma sporo lepszy

 

Link to post
Share on other sites

Niestety muszę (z powodów osobistych) przejść na mixa, z takich, które mi się podobaja to P8 Lite i A5, którego nie widać w mixie i w piątek ma dzwonic do mnie Pani z Orange. Który będzie wydajniejszy, lepiej w grach? Zdjęcia też ważne :)

Link to post
Share on other sites

Jakby coś to płaciłbym ~24 zł miesięcznie, bo jestem stałym klientem, obniżki etc. Obecnie nie ma P8 Lite, wyprzedany, ale wiem, że będzie, jeśli dobrze pamiętam to 379 zł za niego, a A5 w Orange też na razie nie ma na mixa, podobno jest tylko na abonament... Wydaje mi się, że 799, gdzieś na forach czytałem... A w Play mają go na mixa :/ Ciekawe, czy byłaby możliwość kupna tego tel.

Jak to jest z aktualizacja A5 do Lolipopa, muszę mieć jakieś ''pozwolenie'' od Orange, czy to nie od nich zależy? :D

Link to post
Share on other sites

Widziałem, że A5 miał lagi w grach np GTA SA, a P8 Lite nie miał dlaczego?

Ogólnie to bardziej skłaniam się do A5, bo P8 Lite ma moja siostra i nie chcę mieć takiego jak ona ma :D (chyba, że to już byłaby ostateczność).

Za dwa dni będzie dzwonić Pani z Orange i się zapytam, czy mają A5 w ofercie na mixa, a jak nie to już nie będzie możliwości kupna tego tel? :/ Specjalnie dla mnie tego nie zrobią. 

Jak jest z TouchWizem w A5? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...