Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Właśnie sprzedałem Xperię Z2, szukam telefonu do:

-dzwonienia,

-słuchania muzyki,

-odbierania email`i,

-generowania kuponów z allegro,

-w razie potrzeby zerknięcia co się dzieje w internetach,

-facebook`a,

Zastanawiałem się nad jakimś telefonem z Windowsem, ale czy to ma sens ? Ogólnie to chcę kupić jak najtaniej i najlepiej używany, ale z gwarancją. Jakiegoś konkretnego progu budżetowego nie mam ,ale tak jak pisałem chciałem coś kupić w miarę taniego, może być w dual sim lub bez, chińskich nie chcę. Moje minimum to 1GB RAM.

 

Mógłby mi ktoś coś polecić ?

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

Szkoda tej Z2. To świetny smartfon no ale widocznie miałś powód żeby go sprzedać. Nie wnikam Myśle że Motorola Moto G 2 generacji albo 3 generacji będzie dobra 2 generacji jest do wyboru lte albo dual sim a 3 tylko lte

Niestety miałem powód, jakim jest oszust z allegro, kupiłem coś i koleś zamknął konto. Musiałem oddać ludziom resztę pieniędzy, trochę mi zostało i szukam telefonu . Ta motorola to trochę droga jak na 4 rdzenie i 1 GB RAM.

Link to post
Share on other sites

Jak najmniej, ogólnie budzetu jakiegoś określonego nie mam, ale nie chciałbym wydawać wiecej jak 450 na uzywany Rozumiem też to, że jak kupie gniota to non stop brak ramu i zacięcia, wolałbym uniknąć tego. Nie chcę kupować telefonu do grania tylko do tego co pisalem wyżej.

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

chyba warto dołożyć do 640. Myślę, że nawet za tyle dostaniesz na allegro od kogoś co przedłuża umowę. Powinieneś być zadowolony. 

 

Nie zacinają się te nokie ? W miarę dobrze to chodzi ? Widziałem też nokię 735 tylko ona ma odblokowanie 2 krotnym dotknięciem jak Xperie te nowsze ?

Link to post
Share on other sites

Windows sie nie zacina Tak 735 ma tą funkcje

 

 

Jeśli nie musisz mieć takiego dużego ekranu to 735 nawet będzie lepsza bo ma lepszy ekran (oled).

 

Rozumiem ,jestem praktycznie bardziej zdecydowany na Windows Phone, tylko moglibyście jeszcze napisać, którą tą lumie najbardziej się opłaca wziąć do 500 zł / używkę ?

Link to post
Share on other sites

Za 500 to można znaleźć nową 640 jak dobrze poszukasz. A jak można nową to po co używaną

Kiedyś jak ich jeszcze operatorzy dużo dawali to Lumia 735 była tania bo ich było od groma a teraz cena troszke podskoczyła ale do 500 używke bez problemu

A nową też kupisz w sklepie za 499 Lumie 540. Też jest niezła

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za 500 to można znaleźć nową 640 jak dobrze poszukasz. A jak można nową to po co używaną Kiedyś jak ich jeszcze operatorzy dużo dawali to Lumia 735 była tania bo ich było od groma a teraz cena troszke podskoczyła ale do 500 używke bez problemu A nową też kupisz w sklepie za 499 Lumie 540. Też jest niezła

 

Jak wygląda sytuacja z generowaniem kuponów i kupowaniem na allegro z użyciem  kuponów ?

Link to post
Share on other sites

 

 

którą tą lumie najbardziej się opłaca wziąć do 500 zł / używkę ?
735 albo 640 w zależności czy potrzebujesz dużego ekranu.

 

 

Jak wygląda sytuacja z generowaniem kuponów i kupowaniem na allegro z użyciem  kuponów ?
Była promocja polegająca na zalogowaniu się do konkretnej sieci wifi i otrzymywało się kod ale już dobiegła końca. Obecnie chyba nie ma promocji z kuponami. 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

735 albo 640 w zależności czy potrzebujesz dużego ekranu.

 

 

Była promocja polegająca na zalogowaniu się do konkretnej sieci wifi i otrzymywało się kod ale już dobiegła końca. Obecnie chyba nie ma promocji z kuponami. 

 

 

Źle mnie zrozumiałeś :) Kupony to ja wszystkie staram się na bieżąco zbierać. Chciałem zapytać, czy aplikacja mobilna działa tak samo jak na androidzie i nie ma problemów z płaceniem przez nią z użyciem kuponów.

 

Chciałem jeszcze zapytać jak jest z 730 i 735 ? Obydwie mają te same funkcje, bo z tego co czytałem różnią się tylko dual sim i zwykłą wersją, w 1 jest lte, a w 2 nie ma ? Osobiście nie korzystam z LTE i raczej nie będę korzystał. Jak wygląda sprawa z diodą powiadomień ?

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

Aplikacja allegro działa bardzo dobrze, nie ma problemu z płatnością czy użyciem kodów rabatowych.

730/735 to tak jak mówisz LTE lub dual sim. Niczym innym się nie różnią. Niestety nie posiadają diody powiadomień a akurat ten model nie ma glance screen czyli odpowiednika diody powiadomień.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aplikacja allegro działa bardzo dobrze, nie ma problemu z płatnością czy użyciem kodów rabatowych.

730/735 to tak jak mówisz LTE lub dual sim. Niczym innym się nie różnią. Niestety nie posiadają diody powiadomień a akurat ten model nie ma glance screen czyli odpowiednika diody powiadomień.

http://www.videosnbc.com/pl/the-nokia-lumia-735-has-a-hidden-led-notifications-8175.html

Niby posiada diodę, ale jest ukryta, to znaczy, że ma być dostępna dopiero z momentem aktualizacji do WP 10. Jestem zdecydowany na zakup telefonu z Windows Phone, tylko nie wiem którą wersję wybrać.

 

Lumia 730 / Lumia 735 / Lumia 640

Edytowane przez karwan014
Link to post
Share on other sites

Więc wybór między 73* a 640. Jeśli nie potrzebujesz dwóch kart sim na raz to bierz 735 z LTE. Aparaty mają na podobnym poziomie bym powiedział lecz 640 ma większą matrycę.

Jeśli masz możliwość to podejdź gdzieś do sklepu i zobacz na żywo oba telefony. Może to Ci pomoże wybrać jak weźmiesz do ręki.

Link to post
Share on other sites

Więc wybór między 73* a 640. Jeśli nie potrzebujesz dwóch kart sim na raz to bierz 735 z LTE. Aparaty mają na podobnym poziomie bym powiedział lecz 640 ma większą matrycę.

Jeśli masz możliwość to podejdź gdzieś do sklepu i zobacz na żywo oba telefony. Może to Ci pomoże wybrać jak weźmiesz do ręki.

Można zarządzać tymi powiadomieniami sygnalizowanymi przy użyciu diody przy pomocy jakiegoś oprogramowania ?

Link to post
Share on other sites

Na razie nie wiadomo czy rzeczywiście jest to dioda powiadomień. Wsparcie dla powiadomień led podobno wejdzie razem z W10 więc wtedy się okaże. Na tą chwilę żadne oprogramowanie nie pozwala tego uruchomić żeby działało.

 

Chyba wezmę 640, tylko nwm czy w dual`u znajdę, najlepiej czarnej szukać chyba ? Jak z aktualizacją do W10 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...