Skocz do zawartości

Wyraźny spadek wydajności


Recommended Posts

Nie wiedziałem gdzie konkretnie napisać temat, jeżeli wybrałem zły dział to proszę moderatora o przeniesienie.

 

 

Problem jest taki, mam dwa monitory LG 24MP76 i Acer V193hqv.

Kiedy gram na pierwszym monitorze w CS:GO i odpalę sobie w tym momencie filmik na youtube w FullHD lub HD z automatu czuję spadek wydajności w grze, niby jest 200fps na net_graph 1 ale w rzeczywistości widać jak gra nie działa płynnie. Jak zmienie na 360p, gra działa tak jak powinna, to samo się dzieje w przypadku odpalenia streama. Wcześnie nie miałem tego problemu, pojawił się od ostatniego formatu komputera. Karta graficzna jaką posiadam to GTX 650 ti boost 1gb, procesor i5 3350p oraz 8 gb ram 1600mhz. 

Co może być tego przyczyną?

Link to post
Share on other sites

Czasem na net_graphie mam spadek z 290-299 na 260 a rwie obraz czuje się jak na 25fps'ach. Podobno jest komenda która podczas wczytywania mapy wczytują ją całą ze wszystkimi detalami, co z jednej strony ma minus iż dłużej się ładujemy do gry ale z drugiej strony podczas gry mapa się już nie doczytuje. Może ona by coś pomogła.

Link to post
Share on other sites

Czasem na net_graphie mam spadek z 290-299 na 260 a rwie obraz czuje się jak na 25fps'ach. Podobno jest komenda która podczas wczytywania mapy wczytują ją całą ze wszystkimi detalami, co z jednej strony ma minus iż dłużej się ładujemy do gry ale z drugiej strony podczas gry mapa się już nie doczytuje. Może ona by coś pomogła.

Poszukam.

 

Szczerze może wcześniej nie zauważyłeś tych spadków albo po formacie zainstalowałeś nowsze sterowniki. Ja od czasu kiedy pamiętam tak mam od gtxa 670 do teraz. Stream na twitchu na jakości source i cs go niegrywalny.

Wcześniej mnie to się nie przydarzyło w ciągu 2 lat. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...